Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryskiwacze polowe

( ilość produktów: 36 )

Uprawa roślin na polach uprawnych to ciągła praca, która wymaga wiele wiedzy, wysiłku, czasu oraz nieustannego obserwowania stanu upraw. Wielu rolników z niepokojem obserwuje rośliny na swoich polach, a pierwsze objawy pojawienia się chorób czy szkodników, które je niszczą starają się zdusić w zarodku. Do tego celu doskonale nadają się opryskiwacze polowe, z pomocą których można opryskać duży areał.

Opryskiwacz polowy – najlepszy dla rolników

Rolnicy uprawiający pola potrzebują specjalistycznego sprzętu, który pozwoli im wygodnie opryskać całe pole uprawne. Opryskiwacze plecakowe czy ręczna mogą się dla nich okazać zbyt małe, dlatego wybierają opryskiwacze polowe. Są one zdecydowanie większe od opryskiwaczy przeznaczonych do stosowania w ogrodzie czy sadzie, dzięki czemu można z ich użyciem wykonać opryski na całym przeznaczonym do tego obszarze.

Opryskiwacze polowe montuje się za ciągnikiem, którym rolnik wyrusza w pole. Wytworzone w zbiorniku ciśnienie powoduje opryskiwanie wzdłuż trasy przejazdu traktora. Dzięki temu opryskiwanie odbywa się dość szybko i skutecznie pozwala dotrzeć do wszystkich roślin na polu.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by w rolnictwie używać mniejszych opryskiwaczy, wózkowych lub plecakowych. Co prawda opryskanie z ich pomocą dużego pola trwałoby bardzo długo, ale w świetnie się nadadzą do wykonania na mniejszym polu lub do oprysku punktowego, gdy opryskane mają być tylko niektóre rośliny. Teleskopowa lanca ułatwia dotarcie na większe odległości, a osłona herbicydowa chroni inne rośliny przed kontaktem z używaną do oprysku cieczą.

Opryskiwacz polowy – różne rodzaje

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz wiele różnych rodzajów opryskiwaczy polowych. Największe przeznaczone są do użytku profesjonalnego, przez rolników, którzy mają duży areał i szukają rozwiązań pozwalających im skutecznie i szybko wykonać opryski. Nieco mniejsze przydadzą się rolnikom uprawiającym mniejsze pola, którym do wykonania oprysków wystarczą opryskiwacze plecakowe lub wózkowe.

Wszystkie dostępne u nas opryskiwacze to modele znanych i cenionych firm, wśród których na szczególną uwagę zasługują opryskiwacze Marolex i Kwazar. Jakość i różnorodność oferowanych przez nich rozwiązań sprawiają, że znajdzie wśród nich coś dla siebie zarówno właściciel dużego pola uprawnego, jak i działkowiec amator, który szuka opryskiwacza do wykonania oprysków na swojej działce.

pixel