Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Pompka do opryskiwacza

( ilość produktów: 1 )

Opryskiwacz to urządzenie, dzięki któremu można wygodnie i efektywnie wykonać oprysk środkami ochrony roślin. Korzystają z niego zarówno profesjonalni ogrodnicy, jak i rolnicy, sadownicy, czy właściciele przydomowych ogrodów. Opryskiwacze to urządzenia składające się z kilku elementów i czasem niektóre z nich ulegają uszkodzeniu. Na szczęście w takich sytuacjach można dokupić części zamienne, a jedną z nich jest pompka do opryskiwacza.

Pompka do opryskiwacza – odpowiedzialna za poziom ciśnienia

Pompka do opryskiwacza to element, dzięki któremu w pojemniku wytwarzane jest ciśnienie. Bez niej opryskiwacz nie funkcjonuje prawidłowo i staje się jedynie pojemnikiem na ciecz. Jest to jednak urządzenie mechaniczne, które z czasem może ulec zużyciu, dlatego jeśli zauważymy problemy z pompowaniem lub zbyt krótki czas utrzymywania się ciśnienia wewnątrz pojemnika, to powinniśmy ją wymienić.

Przy wyborze nowej pompki warto zwrócić uwagę na jakość użytych materiałów oraz odporność na korozję. Do opryskiwania używane są przecież różne substancje i nieodporna na ich działanie pompka szybko ulegnie korozji. Zdecydowanie lepiej sięgnąć po urządzenie skonstruowane bez użycia metalowych elementów, gdyż to gwarantuje dłuższą jej żywotność.

Pompka do opryskiwacza – wybierz odpowiednią dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz pompki do opryskiwacza znanych marek. Przy wyborze polecamy sprawdzić markę opryskiwacza, do którego chcesz dokupić pompkę, gdyż zgodność producentów będzie gwarantowała, że pompka będzie pasować. Pompki Marolex polecamy zatem osobom posiadającym opryskiwacz Marolex, a pompki Kwazar, osobom użytkującym opryskiwacz Kwazar. Każdy z producentów w opisie pompki podaje modele opryskiwaczy, do których będzie ona pasować Dzięki temu będziesz mieć pewność, że kupiona pompka pasuje do posiadanego sprzętu i po otrzymaniu przesyłki będziesz mógł wymienić pompkę i od razu rozpocząć opryskiwanie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pompek do opryskiwacza oraz innych akcesoriów dodatkowych. Nowa pompka pozwoli znów wykorzystywać opryskiwacz, a dodatkowe akcesoria, takie jak lance do opryskiwacza czy osłony herbicydowe, mogą znacząco podnieść efektywność wykonywanego oprysku. Zobacz naszą ofertę, wybierz produkty, które przyspieszą wykonywanie oprysków i zamów je już teraz, a sam przekonasz się, że opryskiwanie będzie wygodniejsze i szybsze.

      pixel