Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Opryskiwacze rolnicze

( ilość produktów: 36 )

Stosowanie środków owadobójczych, grzybobójczych i chroniących przed chorobami to jeden z ważniejszych czynników mających wpływ na późniejsze plony. Niezbędnym wyposażeniem każdego rolnika jest więc opryskiwacz rolniczy, który pozwala na wygodnie, szybkie i skuteczne wykonywanie oprysków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą opryskiwaczy rolniczych dostępnych w naszym sklepie.

Opryskiwacz rolniczy – niezbędny w każdym gospodarstwie

Opryskiwacz rolniczy to sprzęt, który jest niezbędnym wyposażeniem każdego gospodarstwa rolnego niezależnie od jego wielkości. W każdym z nich stosowane są bowiem środki ochrony roślin, dzięki którym rośliny są chronione przed chorobami, szkodnikami czy grzybem. Opryskiwacze przydają się również w rolnictwie ekologicznym, bo także i tam walczy się ze szkodnikami i wykorzystuje się do tego celu opryski ekologiczne.

Szeroki wybór opryskiwaczy pozwala dobrać konkretny model do potrzeb danego gospodarstwa. Rolnicy uprawiające większe areały z pewnością chętnie sięgną po opryskiwacze polowe. Właściciele mniejszych gospodarstw będą wybierali opryskiwacze o mniejszej pojemności, które można nosić na plecach lub ciągnąc za sobą jak wózek. Każdy z nich jest wyposażony w lancę (często z teleskopową regulacją długości) umożliwiającą wykonywanie oprysku. Niektóre dodatkowo posiadają osłonę herbicydową, która pozwala skierować oprysk punktowo i ochronić przed nim okoliczne rośliny.

Opryskiwacz rolniczy – szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz wiele różnych modeli opryskiwaczy, które różnią się od siebie pojemnością, sposobem wytwarzania ciśnienia oraz sposobem transportu. Najmniejsze to opryskiwacze ręczne, w których ciśnienie wytwarza się z pomocą małej pompki, a z racji niewielkich rozmiarów nosi się je trzymając je po prostu w rękach. Nieco większe to opryskiwacze 12-20l, które są dostępne zarówno w formie opryskiwaczy plecakowych, jak również opryskiwaczy wózkowych. Wybór sposobu transportu zależy od indywidualnych preferencji osoby, która będzie wykonywać oprysk, jak i od miejsca, gdzie będzie on wykonywany. W miejscach trudnodostępnych, spadzistych czy gęsto zarośniętych łatwiejszy w obsłudze będzie opryskiwacz plecakowy. Na terenach płaskich warto sięgnąć po opryskiwacz wózkowy, który wymaga mniej wysiłku podczas użytkowania. Większy areał najłatwiej zaś będzie opryskać wykorzystując duży profesjonalny opryskiwacz polowy.

pixel