Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kotwy do obrzeży

( ilość produktów: 8 )

Kotwy do obrzeży – wielofunkcyjne i uniwersalne

Oferowane przez nas kotwy do obrzeży doskonale pasują do wszystkich znajdujących się w naszej ofercie obrzeży trawnikowych: Eko-Bord, Geoborder, Polbord, Elasteo czy Bordeo. Ich wszechstronność i wielofunkcyjność znacznie ułatwia mocowania w gruncie krawężników czy obrzeży. Nasze kotwy do obrzeży trawnikowych świetnie sprawdzą się także w mocowaniu tych elementów do miękkiego i gliniastego podłoża, gwarantując im optymalną stabilizację oraz po części przejmując obciążenia. Jeśli twoje podłoże jest twarde i kamieniste, gwoździe z naszego asortymentu również doskonale sobie poradzą. Postaw na uniwersalne rozwiązanie i już dziś zapoznaj się z naszą ofertą!

Kotwy do obrzeży trawnikowych – solidne i wytrzymałe

Aby obrzeża ogrodowe były stabilne i odpowiednio przytwierdzone do podłoża, konieczne jest wykorzystanie specjalnych gwoździ (nazywanych również szpilkami). Najlepszym wyborem są specjalne kotwy do obrzeży ogrodowych, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić sprawne i skuteczne przytwierdzenie obrzeża do gruntu. Aby to zrobić, wystarczy ci klasyczny młotek oraz narzędzie, przy którego użyciu będziesz w stanie odpowiednio naciąć obrzeża, jeśli konieczne okaże się ich wygięcie. Co ważne, oferowane przez nasz sklep kotwy do obrzeży są niezwykle trwałe, solidne i wytrzymałe nawet wobec intensywnej eksploatacji. Są również odporne na negatywny wpływ czynników zewnętrznych, co pozytywnie wpływa na ich użyteczność.

Kotwy do obrzeży ogrodowych – szeroki wybór gwoździ

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kotwy do obrzeży trawnikowych dostępne w kilku wariantach. Różnią się przede wszystkim długością oraz liczbą sztuk w wybranym pakiecie. Jeśli chcesz mieć pewność, że zamówione kotwy do obrzeży wystarczą, aby dokonać optymalnego montażu, lepiej postaw na większy zestaw.

Kotwy do obrzeży wysokiej jakości

Wszystkie kotwy do obrzeży ogrodowych znajdujące się w naszej ofercie to produkty wysokiej jakości, których produkcja zakłada wykorzystanie jedynie starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu nasze kotwy do obrzeży gwarantują wieloletnią użyteczność i niezawodność. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas niezwykle ważna, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do jakości oferowanych materiałów. Jeśli nie wiesz, czy wybrany model spełni twoje oczekiwania i potrzeby, prześlij do nas swoje zapytanie, a my postaramy się udzielić ci fachowej porady w możliwie najkrótszym czasie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze produkty już dziś!

Sprawdź, jakie jeszcze palisady i inne produkty oferuje nasz sklep:

     

    pixel