Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kratka na podjazd

( ilość produktów: 18 )

Podjazd przed domem czy firmą to miejsce, na którym konieczna jest trwała i twarda nawierzchnia. Niektórym wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest wybór kostki brukowej, ale z pewnością nie spodobają się one osobom, które szukają sposobów na utwardzenie nawierzchni, a jednocześnie nie chcę otaczać się dużą ilością betonu. Na szczęście są również inne metody na wzmocnienie podjazdu. Jednym z lepszych jest zastosowanie kratki na podjazd, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Kratka na podjazd – wytrzymałość na lata

Kratka na podjazd to produkt, który często bywa również nazywany kratka trawnikowa, gdyż pozwala ona na posiadanie utwardzonego trawnika przed domem. Kratka parkingowa jest wykonana z bardzo wytrzymałego materiału, który swoją rolę będzie dobrze pełnił przez lata. Tworzywo sztuczne, z którego wykonane są kratki parkingowe, są odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne. Dzięki temu można mieć pewność, że kratki trawnikowe doskonale zniosą zarówno tropikalne upały i wielogodzinne słońce operujące prosto na podjazd, jak i siarczyste mrozy. Mimo takich ekstremów kratka nie odkształci się pod ich wpływem, co sprawi, że bardzo długo będzie mogła ona pełnić swoją funkcję.

Nie zaszkodzą mu również sól i inne ługi używane do usuwania oblodzeni oraz nacisk. Kratka na podjazd jest zbudowana jak plaster miodu, dzięki czemu nie tylko dobrze stabilizuje nawierzchnię, ale również wytrzyma nacisk nawet 250kg/m2. Oznacza to, że może być ona stosowana nawet tam, gdzie podjazdem będą się przemieszczać ciężarówki. 

Bardzo ważną zaletą kratki jest łatwość ich montażu. Nie wymaga on ciężkiego sprzętu, a kolejne kratki trawnikowe łączy się ze sobą niczym puzzle. Zostały one bowiem tak zaprojektowane, że jedna z drugą łączy się metodą wtykową. Dzięki temu podjazd przed domem może zostać wykonany zaledwie w ciągu kilku godzin.

Kratka na podjazd – w parze z naturą

Kratki na podjazd, które znajdziesz w naszym sklepie, to produkty ekologiczne. Są one wykonane z materiału w całości pochodzącego z recyklingu oraz nadające się do powtórnego przetworzenia. Można nawet powiedzieć, że wybierając kratkę na podjazd przyczyniasz się do ograniczenia ilości śmieci, jaką produkujemy jako społeczeństwo.

Patrząc na kratki na podjazd nie sposób nie zauważyć również drugiego aspektu proekologicznego czyli możliwości pozostawienia dużej powierzchni zieleni wokół domu czy na drodze dojazdowej. Kratkę można bowiem wypełnić ziemią, a następnie zasiać na niej trawę, tworząc elegancki trawniczek przed domem. Niewprawne oko może nawet nie zauważyć, że pod darnią znajduje się kratka trawnikowa. Kratkę ogrodową można również wypełnić m.in. kruszywem: drobnymi kamykami, żwirem, grysem. Możesz również użyć rozdrobnionej kory, co pozwoli uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny, szczególnie jeśli zostanie do tego celu użyta kora sosnowa w różnych odcieniach kolorystycznych. Niezależnie od tego, czy kratka trawnikowa zostanie wypełniona, będzie zachowana przepuszczalność wody i wody opadowe zostaną odprowadzone w głąb gleby. To kolejny aspekt proekologiczny i ważny powód, by wykorzystać kratkę trawnikową w swoim ogrodzie, zwłaszcza że coraz więcej mówi się o podatku od deszczu, który sukcesywnie ma być wprowadzany i będzie obciążać właścicieli nieruchomości mających zbyt małą powierzchnię biologicznie cznną.

Kratka na podjazd mały i duży

W sklepie Rolmarket.pl dbamy o to, by produkty były dostępne zarówno dla osób indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych. W związku z tym możesz u nas kupić kratki na podjazd na sztuki, co szczególnie docenią właściciele niewielkich podjazdów przydomowych. Dzięki nim utwardzisz nawierzchnię przed domem, na drodze dojazdowej do domu lub wjazd do garażu. Możesz też wykorzystać je do utwardzenia nawierzchni ścieżki w ogrodzie, tworząc stabilną komunikację zarośniętą trawą. 

Jeśli masz większe potrzeby i chcesz utwardzić duże parkingi czy podjazdy o większej powierzchni, to możesz również kupić kratki parkingowe w pakiecie 200 szt., co wystarczy do utwardzenia podjazdu o powierzchni 50m2. Mamy też propozycję dla osób mających jeszcze większe potrzeby, czyli ofertę zakupu dowolnie dużej liczby kratek na podjazd. Przejrzyj naszą ofertę, zastanów się, czy na Twoim podjeździe lepiej się sprawdzą kratki zielone czy kratki czarne, oblicz potrzebną liczbę i złóż zamówienie. Łatwy montaż sprawi, że w szybkim tempie zrobisz podjazd, który będzie trwały i estetyczny.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko kratki parkingowe i kratki ogrodowe, ale również materiały, które pomogą utwardzić powierzchnię na skarpach. Do tego celu najlepiej nadaje się geokrata na skarpę oraz geowłókniny. Świetnie sprawdzają się one do stabilizacji gruntu na skarpie i sprawiają, że nawet upalne deszcze nie spowodują jej osuwania się. Polecamy również krawężniki ogrodowe, które pomogą Ci oddzielić trawnik od podjazdu, rabaty czy ścieżek.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim teren wokół Twojej posesji będzie nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny.

Sprawdź, jakie jeszcze palisady i inne produkty oferuje nasz sklep:

    pixel