Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Kratka na podjazd

( ilość produktów: 12 )

Podjazd przed domem czy firmą to miejsce, na którym konieczna jest trwała i twarda nawierzchnia. Niektórym wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest wybór kostki brukowej, ale są również inne metody na wzmocnienie podjazdu. Jednym z lepszych jest zastosowanie kratki na podjazd.

Kratka na podjazd – wytrzymałość na lata

Kratka na podjazd to produkt wykonany z bardzo wytrzymałego materiału. Jest on odporny na ekstremalne warunki atmosferyczne, co oznacza, że doskonale zniesie zarówno tropikalne upały jak i siarczyste mrozy i nie odkształci się pod ich wpływem. Nie zaszkodzą mu również sól i inne ługi używane do usuwania oblodzeni oraz nacisk. Kratka na podjazd wytrzyma nacisk nawet 250kg/m2, co oznacza, że może być ona stosowana nawet tam, gdzie podjazdem będą się przemieszczać ciężarówki. Ich montaż nie wymaga ciężkiego sprzętu, gdyż zostały tak zaprojektowane, że jedna z drugą łączy się metodą wtykową. Dzięki temu podjazd przed domem może zostać wykonany zaledwie w ciągu kilku godzin.

Kratka na podjazd – w parze z naturą

Kratki na podjazd, które znajdziesz w naszym sklepie, to produkty ekologiczne. Są one wykonane z materiału w całości pochodzącego z recycklingu oraz nadające się do powtórnego przetworzenia. Można nawet powiedzieć, że wybierając kratkę na podjazd przyczyniasz się do ograniczenia ilości śmieci, jaką produkujemy jako społeczeństwo.Patrząc na kratki na podjazd nie sposób nie zauważyć również drugiego aspektu proekologicznego czyli możliwości pozostawienia dużej powierzchni zieleni wokół domu czy na drodze dojazdowej. Kratkę można bowiem wypełnić ziemią, a następnie zasiać na niej trawę, tworząc elegancki trawniczek przed domem. Można ją również wypełnić drobnymi kamykami czy żwirem, co pozwoli uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny.

Kratka na podjazd mały i duży

W sklepie Rolmarket.pl dbamy o to, by produkty były dostępne zarówno dla osób indywidualnych, jak i odbiorców hurtowych. W związku z tym możesz u nas kupić kratki na podjazd na sztuki, co szczególnie docenią właściciele niewielkich podjazdów przydomowych. Możesz również kupić kratki parkingowe w pakiecie 200 szt., co wystarczy do utwardzenia podjazdu o powierzchni 50m2. Mamy też propozycję dla osób mających jeszcze większe potrzeby, czyli ofertę zakupu dowolnie dużej liczby kratek na podjazd. Przejrzyj naszą ofertę, zastanów się, czy na Twoim podjeździe lepiej się sprawdzą kratki zielone czy kratki czarne, oblicz potrzebną liczbę i złóż zamówienie. Łatwy montaż sprawi, że w szybkim tempie zrobisz podjazd, który będzie trwały i estetyczny.

    pixel