Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Palisada z najazdem

( ilość produktów: 7 )

Palisada z najazdem – dlaczego warto w nią zainwestować?

Palisada z najazdem to idealny produkt do oddzielania trawnika od reszty ogrodu – chodnika, ścieżki, kącików tematycznych czy kwiatowych kompozycji. Dzięki pojedynczym komponentom stworzysz funkcjonalną oraz estetyczną zieloną przestrzeń, gdzie wszystko ma swoje ustalone miejsce. Palisada wyróżnia się ciekawą formą, która nada wyrazu oraz charakteru nawet najmniejszemu ogródkowi. Możesz ją zamontować w łatwy sposób, podobnie jak ją zdemontować i ustawić w zupełnie innym miejscu – bez użycia siły. Tego rodzaju produkty całkowicie odmienią Twoją zieloną przestrzeń – znajdź ten odpowiedni w sklepie rolmarket.pl. Artykuły z naszej strony spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

Zainwestuj w palisadę z najazdem – to będzie strzał w dziesiątkę!

Palisada z najazdem jest bardzo dobrym sposobem na oddzielenie trawnika, gdzie wypoczywasz oraz części uprawnej ogrodu – gdzie dbasz o kwiaty, krzewy i drzewa owocowe. Dzięki takim produktom w łatwy oraz szybki sposób stworzysz piękną zieloną przestrzeń o indywidualnym charakterze i wyjątkowej estetyce. Palisadą z najazdem oddzielisz grządki z kwiatami oraz warzywami, by dodatkowo je wyeksponować – a przy tym nadać im ładnego wyglądu. Produkty tego typu są uniwersalne oraz łatwe w montażu – składają się z modułowych elementów, które swobodnie ze sobą połączysz. Twórz swoje własne aranżacje ogrodowe składające się z zaokrąglonych brzegów, okręgów czy innych nierównych kształtów. Palisada z najazdem posiada stabilizującą oraz trwałą konstrukcję – swoim wyglądem przypomina długą szpilkę. Wbij ją w miejscu, gdzie chcesz osadzić konkretny moduł – i gotowe!

Szukasz odpowiedniej palisady z najazdem? Sprawdź asortyment sklepu rolmarket.pl

Jeśli szukasz właściwej palisady ogrodowej z najazdem, sprawdź asortyment sklepu internetowego rolmarket.pl – znajdziesz w nim różnego rodzaju rozwiązania aranżacyjne do wykorzystania na zewnątrz domu. Zwróć szczególną uwagę na produkty imitujące terakotę – sprawdzą się w każdym ogrodzie – małym, dużym i średnim. Serdecznie zapraszamy do zakupów i życzymy powodzenia!

Sprawdź, jakie jeszcze palisady i inne produkty oferuje nasz sklep:

    pixel