Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 10x12

( ilość produktów: 1 )

Nasz klimat to prawdziwy kalejdoskop przeróżnych warunków, które zmieniają się na przestrzeni roku. Od siarczystych mrozów zimą, poprzez wiosenne ulewy aż do tropikalnych upałów. Gdy dodamy do tego jeszcze porywisty wiatr i dużą wilgotność powietrza w okresie jesiennym to mamy warunki, które mogą mieć destrukcyjny wpływ na wiele przedmiotów, które są przechowywane pod gołym niebem. Nic zatem dziwnego, że wiele osób chętnie sięga po plandeki, które pomagają chronić przed niszczycielskim wpływem pogody. Zobacz, jakie plandeki 10x12 m znajdziesz w naszym sklepie.

Plandeki 10x12 m - skuteczna ochrona przez długi czas

Plandeki to produkty wykonane z tworzyw sztucznych, najczęściej z polipropylenu, choć czas wykorzystuje się również polietylen, dla wzmocnienia ich ochronnej funkcji. Ich głównym zadaniem jest ochrona przed deszczem, śniegiem, mrozem i słońcem przedmiotów, które są pod nimi ukryte. Najczęściej wykorzystuje się je do okrywania drewna opałowego, węgla, materiałów budowlanych, maszyn rolniczych, łodzi, jachtów oraz innych pojazdów, które z różnych powodów nie mogą być garażowane. Dzięki ochronie są one mniej narażone na skutki zawilgocenia (mniej rdzewieją lub butwieją), nasłonecznienia (mniej płowieją) czy mrozu (nie są rozsadzane od środka).

Dobra plandeka - szeroki wybór grubości

Sklep Rolmarket.pl oferuje plandeki 10x12 m o różnej gramaturze. Znajdziesz u nas cienkie plandeki o grubości 65 g/m2, które dobrze się sprawdzają, gdy plandeka ma chronić przez niezbyt długi czas. Do długotrwałej ochrony polecamy plandeki grube, o gramaturze powyżej 90 g/m2, które są grubsze, a co za tym idzie również dużo trwalsze. Dzięki temu można je wykorzystywać przez kilka sezonów, co z pewnością docenią osoby lubiące produkty o dużej trwałości.

Wybierając plandekę okryciową musisz wziąć pod uwagę nie tylko jej odpowiedni rozmiar i grubość, ale również kolor. Im jaśniejsza plandeka, tym mniejsza absorpcja światła, a to oznacza mniejsze nagrzewanie się plandeki. Jeśli więc chronisz przedmioty o dużej wrażliwości na temperaturę, to wybierz jasną plandekę, która mniej się nagrzeje i nie dopuści do przegrzania ukrytego pod nią przedmiotu.

Przejrzyj dostępne u nas plandeki, zastanów się, jaka grubość będzie odpowiednia do ochrony w Twoim przypadku, a następnie zamów odpowiednią plandekę i przekonaj się, że jej stosowanie pozwoli ochronić wiele przedmiotów znajdujących się w otoczeniu Twojego domu.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel