Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 2x3

( ilość produktów: 1 )

Masz w swoim ogrodzie przedmioty, które powinny być schowane pod dachem na zimę, ale nie masz na to miejsca? Szukasz sposobu, by Twoje meble ogrodowe, trampolina czy motocykl przetrwały zimę i jak najmniej ucierpiały z powodu opadów deszczu i śniegu oraz niskich temperatur? Rozwiązaniem Twoich problemów jest plandeka, dzięki której przedmioty te będą miały zapewnioną doskonałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Zobacz, jakie plandeki znajdziesz w sklepie Rolmarket.pl

Plandeka 2x3 m - skuteczna ochrona przed zimową pogodą

Głównym zadaniem stawianym przed plandeką jest ochrona przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. W naszym klimacie problem ten dotyczy przede wszystkim okresu zimowego, gdy przechowywane pod gołym niebem przedmioty są szczególnie narażone na destrukcyjne siły natury. Mróz, śnieg, deszcz oraz duże wahania temperatury sprawiają, że meble ogrodowe, maszyny rolnicze czy trampolina ulegają zniszczeniu i znacznie skracają swoją żywotność. Dobra plandeka mrozoodporna pomaga zmniejszyć te zniszczenia i stanowi dobrą barierę przed ich niszczycielskim działaniem.

Przy wyborze plandeki warto zwracać uwagę szczególnie na jej rozmiar, bo trzeba jak najlepiej dopasować go do wielkości chronionego przedmiotu. Zbyt mała plandeka nie okryje go w całości, a zbyt duża będzie źle naprężona, co z kolei spowoduje, że będzie miej odporna na podmuchy wiatru. Warto sprawdzić również jak często są rozłożone oczka mocujące, przez które będzie można przeciągnąć sznurek i zapewnić dobre mocowanie plandeki.

Plandeka 2 m x 3 m - wybierz najlepszą dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz wiele plandek o wymiarach 2 x 3 m, dzięki którym zadbasz o przedmioty przechowywane na zewnątrz. Wybierając ją zwróć uwagę nie tylko na wspomniane wyżej cechy, ale również na jej grubość. Przy każdej plandece znajdziesz oznaczenie w g/m2, które powie Ci, jak gruba jest plandeka. Im wyższa wartość, tym plandeka grubsza, a co za tym idzie również bardziej wytrzymała i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą plandek. Każda dostępna u nas plandeka jest mrozoodporna i wodoodporna, a im wyższa jej gramatura czyli wartość w g/m2, tym dłużej będzie dobrze pełnić swoją rolę i będziesz mógł ją wykorzystywać przez wiele sezonów. Wybierz najlepszą plandekę dla siebie i zapewnij jak najlepsze warunki przedmiotom przechowywanym na zewnątrz.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel