Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 4x8

( ilość produktów: 1 )

Przechowywanie pojazdów, maszyn, materiałów budowlanych i opałowych pod gołym niebem wymaga zastosowania odpowiednich płacht ochronnych. Dzięki nim można uchronić ww. przedmioty przed szkodliwym wpływem deszczu, śniegu, mrozu czy silnych promieni słonecznych. Warto zatem mieć w swoim domu odpowiednią plandekę. Zobacz, jakie plandeki 4x8 m znajdziesz w naszym sklepie.

Plandeka 4x8 m- szerokie zastosowanie w rolnictwie i nie tylko

Plandeki to produkty, które są chętnie wykorzystywane w rolnictwie. Doskonale sprawdzają się do okrywania maszyn rolniczych przechowywanych na zewnątrz oraz do okrywania tuneli służących do uprawiania roślin. Dobrze nadają się też do okrywania materiałów opałowych, szczególnie drewna i węgla oraz materiałów budowlanych. Nie jest to jednak jedyne ich zastosowanie, gdyż równie często można je spotkać jako plandeki chroniące trampoliny, przydomowe baseny, motocykle czy inne pojazdy niewielkich rozmiarów.

Główną zaletą stosowania plandek ochronnych jest fakt, że chronią one przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, a tym samym przedłużają dobrą kondycję przedmiotów chronionych. Dzięki nim ograniczony jest rozwój rdzy, pleśni, butwienia oraz zmniejszają się skutki mocnego nasłonecznienia czyli płowienie.

Plandeka 4x8 m - wybierz najlepszą dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz plandeki o różnej grubości, które doskonale spełnią swoją funkcję ochronną. Każda z nich jest mrozoodporna i wodoodporna, dzięki czemu masz pewność, że dobrze ochroni ukryte przed nią przedmioty. W zależności od potrzeb możesz wybrać plandekę cienką, która świetnie okrywa, ale jej trwałość jest zdecydowanie krótsza nić plandeki grubej. Gruba plandeka to produkt wielosezonowy, który przez kilka dobrych lat będzie należycie spełniał swoje zadanie. Idealnie sprawdzi się zatem przede wszystkim do okrywanie droższych sprzętów, na których bardzo Ci zależy i chcesz, by jak najdłużej działały bez zarzutu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą plandek w naszym sklepie. Zastanów się, jaka powinna być plandeka, która w pełni spełni Twoje oczekiwania. Czy będzie to gruba plandeka mrozoodporna czy może jej cieńszy odpowiednik, gdyż masz w planie wykorzystywać ją jedynie przez kilka miesięcy. Wybierając plandekę zwróć również uwagę na oczka mocujące, gdyż ich rozstaw może mieć wpływ na to, jak dokładnie będzie przylegać plandeka do chronionego przez siebie przedmiotu.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel