Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 5x6

( ilość produktów: 1 )

Meble ogrodowe, altana, trampolina, drewno do kominka czy pojazdy, to często przedmioty, na które nie ma miejsca w zadaszonym miejscu do przechowywania. Oznacza to, że w okresie zimowym są one narażone na niszczycielskie siły przyrody, a nadmiar deszczu, śniegu i mrozu może mieć powodować znaczne zmniejszenie ich wytrzymałości i funkcjonalności. Na szczęście na wszystkie te bolączki doskonałym remedium jest plandeka ochronna. Zobacz, jakie plandeki znajdziesz w naszym sklepie i wybierz plandekę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Plandeka 5x6 m - świetna ochrona przed pogodą

Plandeka ochronna to płachta, dzięki której chronione przedmioty są mniej narażone na szkodliwe działanie deszczu, śniegu, mrozu. Jej stosowanie znacząco poprawia warunki, w jakich przechowywane są okryte przedmioty i sprawia, że po okresie zimowym są one w znacznie lepszej kondycji niż te, które nie były chronione. Plandeka ochronna może być również stosowana wtedy, gdy chcesz ochronić przedmioty przed mocnym nasłonecznieniem, a tym samym ograniczyć utratę kolorów spowodowaną nadmiernym promieniowaniem UV.

Dobra plandeka ochronna ma być trwała i wytrzymała, szczególnie jeśli chcesz, by spełniała swoją funkcję przez kilka sezonów. Do tego celu najlepiej nadaje się plandeka o dużej grubości, która jest odporna na wiatr i dzięki temu dłużej będzie pełnić swoją funkcję ochronną. Po sezonie zimowym, w którym była ona wykorzystywana, wystarczy wyczyścić ją z pomocą węża ogrodowego, wysuszyć w pozycji rozłożonej, a następnie poskładać i schować. Odpowiednie traktowanie plandeki po sezonie znacząco przedłuży jej trwałość i pozwoli zachować najlepsze walory ochronne.

Plandeka 5x6m - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz plandeki 5x6 o różnej grubości. Dzięki temu możesz wybrać plandekę grubą, wielosezonową, która zapewni maksymalną ochronę przez długi czas. Możesz jednak zdecydować się na opcję ekonomiczną, czyli plandekę cieńszą, która również będzie pełnić funkcję ochronną, ale jej żywotność jest znacznie krótsza. Nie zawsze będzie to jednak wadą, bo są sytuacje, w których taka trwałość plandeki jest zupełnie wystarczająca, np. wtedy, gdy służy ona do ochrony drewna na więźbę dachową czy innych materiałów budowlanych, które zostaną zużyte w ciągu kilku miesięcy. Przy wyborze plandeki zwróć zatem uwagę na jej grubość i wybierz taką, która najlepiej pasuje do przedmiotów, które chcesz okrywać i czasu, w jakim ochrona ma być zapewniona.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel