Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 5x8

( ilość produktów: 1 )

W wielu domach i gospodarstwach nie ma dużych zabudowań gospodarczych co oznacza, że wiele przedmiotów musi być przechowywanych pod gołym niebem. Kalejdoskop pogodowy, który obserwujemy w naszym klimacie sprawia, że przedmioty te są narażone na skrajnie niskie lub wysokie temperatury, mrozy i mocne nasłonecznienie oraz nadmierne zawilgocenie. Na szczęście można sobie z tym radzić stosując plandeki ochronne. Zobacz, jakie plandeki 5x8m znajdziesz w naszym sklepie.

Plandeka 5x8 m - szerokie możliwości zastosowania

Plandeka 5x8 m to produkt, który można zastosować do okrycia wielu różnych przedmiotów. Doskonale się sprawdzi do przykrycia trampoliny, przyczepy samochodowej, niewielkiej łodzi czy materiałów opałowych. Można ją też wykorzystać do ochrony niewielkich maszyn rolniczych, materiałów budowlanych czy innych przedmiotów, które przechowujemy na zewnątrz i chcemy je ochronić przed destrukcyjnym wpływem pogody.

Plandeka jest wykonana z mocnego polipropylenu, który zapewnia jej odpowiednią wytrzymałość. Jest ona mrozoodporna, zmywalna i z powodzeniem można stosować ją przez kilka sezonów. Dzięki oczkom mocującym umieszczonym wzdłuż krawędzi, przez które wygodnie przeciąga się sznurek, można zadbać o odpowiednie jej naciągnięcie. Dodatkowym atutem takiego montażu jest zapewnienie dobrego przylegania plandeki do chronionych produktów, co chroni ją przed uszkodzeniami i zwiewaniem podczas silnych podmuchów wiatru.

Plandeka 5x8 m - wybierz model dla siebie

Nasz sklep Rolmarket.pl oferuje plandeki o różnej grubości. Znajdziesz u nas plandeki cienkie, o gramaturze 65 g/m2 oraz plandeki grube, nawet o gramaturze powyżej 200 g/m2. Wybór grubości zależy przede wszystkim od potrzeb i czasu, w którym ma być ona użytkowana. Im grubsza plandeka tym większa jej trwałość i tym dłużej będzie można wykorzystywać jej właściwości ochronne.

Dobra plandeka powinna być zatem dopasowana rozmiarem do chronionych produktów oraz mieć grubość odpowiednio dobraną do czasu jej użytkowania. Przy wyborze warto również zwrócić uwagę na jej kolor, gdyż ma on znaczny wpływ na absorpcję światła słonecznego. Im ciemniejsza plandeka, tym mocniej się nagrzewa. Jeśli zatem zależy Ci na ochronie przed ciepłem, to lepsza będzie plandeka w kolorze jasnym, najlepiej białym lub srebrnym. Zobacz, jakie plandeki znajdziesz w naszym sklepie i wybierz taką, która najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel