Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Plandeki 200g

( ilość produktów: 5 )

W wielu gospodarstwach i domach jednorodzinnych brakuje zadaszonych miejsc, w którym można by było przechowywać różnorodne sprzęty. Problem z przechowywaniem dotyczy pojazdów, maszyn rolniczych, łodzi, trampolin, mebli ogrodowych i innych przedmiotów o dość dużych gabarytach, które muszą zimować na zewnątrz. Ich przechowywanie bez żadnego zabezpieczenia powoduje jednak znaczny uszczerbek na ich stanie i negatywnie wpływa na ich funkcjonalność. Na szczęście można temu zapobiec stosując odpowiednie plandeki. Zobacz jakie plandeki 200g znajdziesz w naszym sklepie.

Plandeki 200g - wodoodporne i łatwo zmywalne

Plandeka gruba, której gramatura wynosi 200g, to najgrubsze dostępne produkty, wykonane z polipropylenu pokrytego z obu stron polietylenem. Są one niezwykle trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu mogą dobrze pełnić swoją funkcję przez bardzo długi czas. Nie bez przyczyny są więc nazywane produktami wielosezonowymi, gdyż taka grubość sprawia, że są one naprawdę odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a wiatry i śnieg nie są w stanie szybko im zaszkodzić.

Każda gruba plandeka mająca gramaturę 200g jest mrozoodporna, wodoodporna i nadaje się do łatwego zmywania. Dzięki temu po sezonie zimowym, w którym plandeka pełni swoją funkcję ochronną, można ją łatwo wyczyścić, usuwając kurz, liście i inne zabrudzenia, które się na niej pojawiły. Po wysuszeniu może być ona poskładana i schowana, by w kolejnym sezonie znów pełnić swoją funkcję ochronną.

Najlepsza plandeka gruba - gramatura 200 g

Gruba plandeka gramatura 200g to produkt, który doskonale nadaje się do okrywania przedmiotów wymagających szczególnej ochrony. Doskonale się sprawdzi do okrywania maszyn rolniczych, materiałów budowlanych, altan ogrodowych czy trampolin. Jednym słowem jest niezastąpiona tam, gdzie zależy nam na zapewnieniu jak najwyższego stopnia ochrony.

W naszym sklepie znajdziesz plandeki 200g różnego rozmiaru. Znajdziesz plandeki małe 2x3m, 3x4m, ale również dużo większe plandeki 6x8m czy 6x10 m. Im dokładniej będzie dopasowana plandeka do okrywanego przedmiotu, tym lepiej będzie ona spełniać swoją rolę. Każda z nich jest wyposażona w aluminiowe otwory do mocowania, przez które przeciąga się sznurek lub linkę mocującą. To gwarantuje, że plandeka nie będzie przesuwać się podczas silnych wiatrów i pozostanie na swoim miejscu. Przejrzyj dostępne plandeki i zamów taką, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

    pixel