Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 3x4

( ilość produktów: 2 )

Deszcz, śnieg, wiatr czy ostre słońce to warunki atmosferyczne, które są typowe dla naszego klimatu i mają negatywny wpływ na stan przedmiotów przechowywanych pod gołym niebem. Mogą powodować szybsze pojawianie się rdzy, butwienie czy płowienie, przez co przechowywane w ten sposób przedmioty szybciej tracą swoje walory użytkowe. Na szczęście zniszczeniom spowodowanym przez czynniki atmosferyczne można w dużej mierze zapobiec stosując odpowiednie plandeki. Zobacz, jakie plandeki 3x4 m znajdziesz w naszym sklepie.

Plandeka 3x4 m - doskonały sposób ochrony

Plandeka ochronna to produkt, którego głównym zadaniem jest ochrona przedmiotów przed negatywnymi skutkami czynników atmosferycznych. Dzięki jej stosowaniu trampolina ogrodowa, motocykl, quad, mała łódka czy drewno opałowe będą chronione i na dłużej pozostaną w niezmienionym stanie.

Dobra plandeka jest mrozoodporna, trwała i wytrzymała oraz wyposażona w filtr UV. Dzięki temu chronione nią przedmioty nie są narażone na szybkie pojawianie się rdzy, utratę kolorów czy butwienie. Plandeka przydaje się również do ochrony przed rozwiewaniem, szczególnie jeśli chronione przedmioty składają się z kilku czy kilkunastu elementów i są na tyle lekkie, że silny wiatr mógłby rozwiać je po okolicy.

Dobre plandeki 3x4 m - wybierz najlepsze dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz plandeki 3x4 m o różnej gramaturze. Im niższa wartość, tym plandeka cieńsza. Cienka plandeka ma gramaturę 65 g/m2, natomiast gruba plandeka będzie miała gramaturę od 100 g/m2 wzwyż. Im wyższa wartość, tym płachta bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i trwalsza, więc jeśli szukasz plandeki na lata, to wybierz plandekę o najwyższej dostępnej gramaturze.

Wybierając plandekę zwróć również uwagę na oczka mocujące, dzięki którym owiniesz plandekę wokół okrywanego przedmiotu i zagwarantujesz, że nie będzie się ona przesuwać i łopotać na wietrze. Sprawdź również, czy jest ona mrozoodporna, wyposażona w filtr UV oraz wystarczająco gruba, by móc spełnić swoje zadanie należycie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą plandek dostępnych w tej kategorii. To rozmiar niezbyt duży, ale doskonały do okrywania do niewielkich przedmiotów, które chcesz zabezpieczyć, zwłaszcza na okres zimowy. Przejrzyj dostępne produkty i wybierz tę plandekę, która najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania. Być może będzie to gruba płachta, która starczy na lata, albo cieńsza plandeka, idealna do przechowywania przez krótszy czas.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel