Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 3x5

( ilość produktów: 1 )

Materiały budowlane, drewno opałowe, przyczepa samochodowa czy trampolina to tylko niektóre przedmioty, które są przechowywane pod gołym niebem. Można pozostawić je bez przykrycia, ale to niestety będzie miało destrukcyjny wpływ na ich kondycję i może spowodować znaczny uszczerbek na ich jakości. Na szczęście w naszym sklepie znajdziesz plandeki, które pomogą zadbać o optymalne warunki przechowywania. Przejrzyj dokładnie naszą ofertę i wybierz plandekę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Plandeka 3x5 m- bardzo przydatna w każdym domu

Plandeka ochronna to płachta wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, najczęściej polipropylenu. To materiał wodoodporny i mrozoodporny, który cechuje się wysoka odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu doskonale będzie pełnić rolę ochronną. Stosowanie plandek jest świetnym rozwiązaniem, gdy nie można zapewnić przechowywania w zamkniętym czy zadaszonym miejscu, a czynniki atmosferyczne miałyby bardzo negatywny wpływ na stan przechowywanych przedmiotów.

Warto zwrócić uwagę, że plandeki znacząco różnią się od siebie. Jedne są cienkie, o gramaturze 65 g/m2, a inne grubsze, mające gramaturę 100 g/m2, a nawet więcej. Różnica w gramaturze sprawia, że cienka plandeka wytrzyma kilka miesięcy, natomiast gruba jest produktem wielosezonowym, który może dobrze pełnić swoją rolę przez dobrych kilka lat. Dzięki temu idealnie sprawdzi się do przykrycia trampoliny, przyczepy czy piaskownicy przydomowej na okres zimy. Po tym okresie będzie można ją umyć, wysuszyć i złożyć, by poczekała na kolejną zimę, w czasie której będzie bardzo potrzebna.

Plandeka 3x5 m - wybierz model dla siebie

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz plandeki 3x5 m różnego rodzaju. Znajdzie się wśród nich gruba plandeka, która sprawdzi się w przypadku wielosezonowego przechowywania maszyn, pojazdów czy elementów wyposażenia przydomowego placu zabaw. Możesz wybrać również plandekę cieńszą, doskonale nadającą się do okrywania materiałów budowlanych, której rola zakończy się po ich wykorzystaniu na budowie. W takiej sytuacji gruba płachta jest niepotrzebna, chyba że po budowie znajdziesz dla niej również inne zastosowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą plandek dostępnych w naszym sklepie. Przejrzyj dostępne produkty, a następnie zamów dla siebie ten, który najlepiej pasuje do czasu i przedmiotu, który chcesz z jej pomocą ochronić.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel