Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 4x6

( ilość produktów: 2 )

Trampolina, motocykl, przyczepa czy drewno opałowe to tylko niektóre przedmioty, które często są przechowywane na zewnątrz. W związku z tym są narażone na trudne warunki atmosferyczne, a przede wszystkim opady deszczu i śniegu, mróz czy mocne nasłonecznienie, które mogą wpływać na ich stan i trwałość. Na szczęście są plandeki, z pomocą których można je chronić przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Zobacz, jakie plandeki 4x6 m znajdziesz w naszym sklepie i wybierz najlepszą dla siebie.

Plandeka 4x6 m - szerokie możliwości zastosowania

Plandeka to płachta wykonana z mocnego polipropylenu, którą cechuje duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia różnego rodzaju. Jest wyposażona we wzmacniane oczka, dzięki którym można ją zaciągnąć i dopasować do chronionego przedmiotu, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia jej przez wiatr. Dobrze dopasowana płachta ochronna będzie skutecznie chronić i sprawi, że chronione przedmioty dłużej zachowają swoje walory użytkowe.

Plandeka 4x6m może być stosowana przez kilka miesięcy, ale również przez cały rok. Okres jej użytkowania ma ogromny wpływ na to, jaką grubość powinno się wybrać. Im dłużej chcesz z niej korzystać, tym większa powinna być gramatura plandeki. Gruba plandeka, o gramaturze powyżej 100 g/m2 będzie spełniać swoją funkcję przez wiele sezonów, co ograniczy konieczność kupowania nowej plandeki przed każdym sezonem zimowym.

Plandeka 4x6 m - szeroki wybór modeli

W sklepie Rolmarket.pl znajdziesz plandeki 4x6m o różnej gramaturze, dzięki temu możesz dobrać ich grubość do przedmiotu i czasu, w jakim ma ona być użytkowana. Do użytkowania przez wiele sezonów najlepsza będzie płachta gruba i mocna, która jest mrozo- i wodoodporna. W sytuacjach szczególnych, gdy potrzebna jest plandeka o najwyższych parametrach wytrzymałościowych, przyda się plandeka wzmacniana. Będzie ona gwarantowała odpowiedni poziom ochrony i zapewni, że nawet najmocniejsze i najbardziej porywiste wiatry nie wpłyną na szczelność i stan plandeki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem plandek 4x6m dostępnych w naszym sklepie. Każda z nich jest wodoodporna i zapewnia ochronę przed deszczem, śniegiem i nadmierną wilgocią. Do zadań specjalnych doskonale nada się plandeka wzmacniana, której walory wytrzymałościowe doceniło już wielu zadowolonych klientów. Wybierz plandekę dla siebie i przekonaj się, że dobrze spełni ona rolę, jaką dla niej przeznaczyłeś.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

    pixel