Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 6x10

( ilość produktów: 1 )

W każdym domu i gospodarstwie znajdują się przedmioty, które są przechowywane na zewnątrz, gdyż nie ma na nie miejsca w zabudowaniach gospodarczych. Mogą to być materiały budowlane, drewno opałowe, maszyny rolnicze czy motocykle. Przechowywanie ich na zewnątrz naraża je na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, które mają niszczycielski wpływ na ich trwałość. Można jednak zapewnić ochronę przed działaniem deszczu, śniegu, mrozu czy słońca, stosując plandekę. Zobacz, jakie plandeki znajdziesz w naszym sklepie Rolmarket.pl

Plandeka 6x10 m - przydatna w każdym domu

Plandeka o wymiarach 6x10 m to płachta, z pomocą której można okryć wiele różnych przedmiotów. Dobrze się sprawdzi jako ochrona dla pryzmy materiałów opałowych takich jak węgiel czy drewno, ale skutecznie ochroni również motocykle, niewielkie maszyny rolnicze czy elementy przydomowego placu zabaw np. trampolinę. Można oczywiście wykorzystać ją jeszcze na wiele innych sposobów pod warunkiem, że jej wymiar będzie w całości okrywać przedmiot, który chcemy chronić. Nie ma sensu stosować plandek ochronnych, gdy nie zasłaniają one przedmiotu ochrony w całości, gdyż wtedy nie spełniają w pełni swojej roli.

Dobra plandeka ma nie tylko odpowiedni rozmiar, dopasowany do tego, co chroni, ale również odpowiednią grubość. Wybór grubości zależy przede wszystkim od tego, jak długo ma ona służyć. Im grubsza plandeka, tym dłużej będzie dobrze pełnić swoją rolę i sprawdzi się przez kilka sezonów. Im cieńsza, tym bardziej podatna na uszkodzenia, ale warto się nią zainteresować, gdy ma ona pełnić funkcję ochronną tylko przez kilka miesięcy. Taką plandekę warto zakupić np. w trakcie budowy, gdy jest potrzeba osłaniania materiałów budowlanych, ale będzie to konieczne tylko przez kilka miesięcy.

Plandeka 6x10 m - wybierz model dla siebie

Nasz sklep oferuje szeroki wybór plandek w rozmiarze 6x10 m. Znajdziesz u nas plandekę cienką, o gramaturze 65 g/m2, idealną jako produkt jednosezonowy. Możesz wybrać również plandekę grubą i bardzo grubą, oraz plandekę zbrojoną, która charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia. Wybierając plandekę dla siebie zwróć również uwagę na jej kolor. Mamy produkty zielone, szare, białe oraz przezroczyste. Te ostatnie mogą być z powodzeniem używane do okrywania tuneli, zapewniając roślinom ochronę, a jednocześnie umożliwiając im rozwój. Przejrzyj dostępne produkty i wybierz plandekę najlepszą dla siebie.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel