Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 6x8

( ilość produktów: 2 )

Drewno opałowe, przyczepa samochodowa, motocykl, maszyny rolnicze, trampolina to tylko niektóre przedmioty, które są przechowywane pod gołym niebem. W związku z tym są narażone na deszcz, śnieg, mróz czy słońce, które mogą być przyczyną pojawienia się uszkodzeń, które w mniejszym lub większym stopniu doprowadzą do ich zniszczenia. Aby temu zapobiec warto stosować plandeki, które pomogą chronić przedmioty przechowywane na zewnątrz. Zobacz, jakie plandeki znajdziesz w naszym sklepie.

Plandeka 6x8 m - szerokie możliwości stosowania

Plandeka to niepozorny produkt, który może mieć ogromny wpływ na stan przedmiotów składowanych i przechowywanych pod gołym niebem. Używając jej w celach ochronnych można znacząco zmniejszyć skutki zniszczeń powstałych z powodu niekorzystnego działania czynników atmosferycznych. Dzięki temu przedmioty okryte plandeką będą mniej zagrożone zawilgoceniem, rdzewieniem czy płowieniem, a to z kolei zapewni ich dłuższą eksploatację i pozwoli zachować doskonałą jakość.

Plandeka to płachta wykonana z polipropylenu czyli materiału o dużej odporności na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Niektóre plandeki są dodatkowo wzmacniane zbrojeniem, przez co stają się jeszcze bardziej wytrzymałe i dzięki temu można je stosować przez bardzo długi czas.

Plandeka 6x8 m - wybierz model dla siebie

W naszym sklepie Rolmarket.pl znajdziesz szeroki wybór plandek 6x8 m o różnej grubości. Jest ona oznaczona w g/m2, a im niższa gramatura, tym plandeka cieńsza. Cienka płachta będzie mieć zatem 65 g/m2, a plandeka gruba będzie miała 90 g/m2 i więcej. Wybór zależy przede wszystkim od tego, jakiemu celowi ma służyć plandeka i jak długo ma być ona użytkowana. Do ochrony długotrwałej lub wielosezonowej najlepiej sprawdzi się plandeka gruba, która będzie mrozoodporna i wytrzymała.

Wybierając plandekę sprawdź nie tylko jej grubość, ale również takie cechy jako kolor czy rozłożenie oczek mocujących, które ułatwiają montaż plandek. Niektóre mają oczka montażowe w rozstawie co kilka centymetrów, a inne co kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt. Ich rozłożenie może mieć wpływ na to, czy zakupiona płachta dobrze będzie spełniała cel, w którym została zakupiona, gdyż niektóre przedmioty chronione plandeką muszą być mocniej związane, a to oznacza, że zbyt rzadki rozstaw oczek montażowych zdyskwalifikuje plandekę. Przejrzyj dostępne produkty i zamów plandekę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

      pixel