Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Plandeki 8x10

( ilość produktów: 2 )

Drewno opałowe, materiały budowlane, maszyny rolnicze, pojazdy czy przydomowy plac zabaw to tylko kilka przedmiotów, które wymagają ochrony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Zaszkodzić im może zarówno deszcz i mróz, jak i słońce czy wiatr. Nic zatem dziwnego, że w celu ochrony przed nimi wiele osób korzysta z plandek różnego rodzaju. Zobacz jakie plandeki 8x10 m znajdziesz w naszym sklepie.

Plandeki 8x10 m - wygodne w użytkowaniu

Plandeka to płachta ochronna wykonana z mocnego tworzywa, najczęściej polipropylenu. Może mieć nie tylko różny rozmiar, ale również grubość, która ma ogromny wpływ na jej trwałość. Jeśli szukasz plandek na jeden sezon, bo masz materiały budowlane które wymagają okrycia tylko przez krótki czas, to wystarczy plandeka o niewielkiej grubości np. 65 g/m2. W sytuacjach wymagających bardziej trwałych materiałów, np. wtedy, gdy plandeka służy do okrywania na dłuższy okres lub chcesz z niej korzystać przez wiele sezonów, to lepsza będzie plandeka o wyższej gramaturze, grubsza i bardziej trwała.

Znaczny wpływ na wygodę użytkowania plandek mają specjalne otwory znajdujące się wzdłuż krawędzi plandeki i rozłożone równomiernie co kilka centymetrów. To wzmacniane metalem oczka, przez które można wygodnie przeciągnąć sznurek lub cienką linkę i w ten sposób zapewnić trwały montaż plandeki. Dzięki temu nie jest ona narażona na podwiewanie przez wiatr, co w pełni chroni ukrytą pod plandeką zawartość.

Plandeka 8x10 - szeroki wybór modeli

W naszym sklepie Rolmarket.pl oferujemy szeroki wybór plandek w różnych rozmiarach. W tej kategorii znajdziesz plandeki 8x10m, które doskonale nadają się do okrywania zapasów drewna, węgla czy materiałów budowlanych. Pod taką plandeką zmieszczą się również maszyny rolnicze czy większe pojazdy, które zimują na zewnątrz i trzeba je chronić.

Plandeki dostępne w naszym sklepie mają różną grubość. Znajdziesz u nas modele cienkie, o gramaturze 65 g/m2, które dobrze spełniają swoją rolę, jeśli mają być użytkowane przez niezbyt długi czas. Jeśli masz w planie korzystać z ochronnej funkcji plandek dłużej, to lepiej się sprawdzi plandeka gruba, o gramaturze 130 g/m2. Do zadań specjalnych polecamy plandekę bardzo grubą, 210 g/m2 lub plandekę zbrojoną. Dzięki zbrojeniu na całej powierzchni plandeka ta jest wyjątkowo trwała i wytrzymała. Przejrzyj dostępne modele plandek i wybierz tę grubość, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "plandeki" :

    pixel