Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Pozostałe produkty

( ilość produktów: 60 )

W asortymencie naszego sklepu dostępna jest także pełna gama produktów, które umożliwiają niesienie pomocy czy znacząco ułatwiają prace w domu, ogrodzie, w garażu albo na budowie. Kategoria ta obejmuje wyroby takie, jak karmy i karmniki dla ptaków, odwodnienia i włazy oraz opaski kablowe i ślimakowe.

Odpowiedzialne dokarmianie ptaków zimą

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zimowe dożywianie ptaków w okresie zimowym. Istotne jest nie tylko to, aby czynić to regularnie podczas chłodów, ale również, że sikorki, wróble czy gile powinno dokarmiać się pełnowartościową karmą dla ptaków, a nie resztkami pieczywa czy innego jedzenia ze stołu.

Karmik zawieszony w ogrodzie lub na balkonie pełni to nie tylko dobry sposób na niesienie pomocy ptakom podczas zimowych miesięcy, ale może on pełnić także funkcję dekoracyjną. Jego rozmiar należy dostosować do korzystających z niego zwierząt. Bardzo ważny jest tu także dostęp do ziarna – nie powinien być on utrudniony i najlepiej, gdyby była możliwość korzystania z karmnika przez kilka ptaków równocześnie.

Wyróżnia się dwa najpopularniejsze jego modele – podstawa z daszkiem oraz bardziej skomplikowana konstrukcja przypominająca domek. Gdy zdecydujemy się na karmienie ptaków zimowymi kulami tłuszczowymi dla ptaków, możemy zaopatrzyć się w specjalny karmnik mieszczący kilka tego typu przysmaków.

Kupując karmnik dla ptaków, warto dodatkowo zaopatrzyć się w zapas karmy. Może być to większa ilość jednego nasiona, na przykład słonecznika lub gotowa, odpowiednio skomponowana mieszanka, w składzie której znajdować będzie się na przykład proso, rzepak i owies.

Czym są odwodnienia liniowe?

Odwodnienia liniowe montuje się w celu usuwania nadmiaru wody deszczowej na podwórzach domowych, ogrodach, podjazdach do garaży, w garażach i innych terenach. W naszym sklepie można znaleźć nowoczesne i łatwe w montażu kanały do odwodnienia liniowego. Dostępne są również włazy do studni z pokrywą.

W czasie spinania i łączenia kabli czy elementów montażowych wykorzystuje się tak zwane opaski zaciskowe. Poszczególne ich modele uwzględniają specyfikę poszczególnych urządzeń, co sprawia, że są w stanie zagwarantować pewność łączenia. Wyróżnia się kilka ich rodzajów: na wąż (wykorzystywane do montażu końcówek i złączy w wężach przemysłowych), do przewodów i kabli elektrycznych (pozwalają na łączenie kabli w tak zwane wiązki i zamontowanie ich do różnego rodzaju elementów konstrukcyjnych), do kołpaków (do ich produkcji wykorzystuje się plastik, nylon lub poliamid, są odporne na działanie olejów, tłuszczy i promieni UV) oraz typu pierwsza pomoc (przeznaczone do tamowania intensywnych krwotoków kończyn).

 

 

Popularne podkategorie kategorii "pozostałe produkty" :

pixel