Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Chlorek magnezu na lód

( ilość produktów: 3 )

Usuwanie śniegu, lodu i błota pośniegowego z drogi i chodników to jedno z ważniejszych zadań osób odpowiedzialnych za ich utrzymanie. Metod walki z oblodzeniem jest wiele, a jednym z najlepszych jest wykorzystanie chlorku magnezu. Ten skuteczny środek znajdziesz w naszym sklepie, a zanim zdecydujesz się na zakup poznaj jego wszystkie najważniejsze właściwości.

Chlorek magnezu – do stosowania nie tylko w kuchni

Czy znasz już wszystkie właściwości chlorku magnezu? Jeżeli nie, najwyższy czas to zmienić! To skuteczny roztapiacz lodu, doskonała alternatywa dla soli drogowej. Choć sześciowodny chlorek magnezu jest naturalnym produktem spożywczym, przydaje się także podczas przydomowych prac i odśnieżania. Dzięki swoim właściwościom ułatwi Ci usuwanie lodu i zamarzniętego śniegu z podjazdów, kostki brukowej i chodnika. Już dziś sprawdź, jak działa ten tani, wydajny i ekologiczny środek do odladzania.

Chlorek magnezu – jak to działa?

Sześciowodny chlorek magnezu sprzedawany jest w formie płatków, które możesz rozsypać na swoim podjeździe lub rozpuścić je w wodzie, tworząc specjalny roztwór, którym spryskasz oblodzone powierzchnie. Chlorek magnezu wytwarza ciepło, dzięki któremu lód i śnieg topią się w naturalny sposób. Kiedy pokrywa śnieżna się roztopi, po zastosowaniu chlorku magnezu Twój podjazd i ścieżki chodnikowe są chronione przed ponownym oblodzeniem.

Dlaczego chlorek magnezu jest lepszy niż sól drogowa?

Chlorek magnezu to w pełni naturalny i jadalny związek chemiczny. Kiedy rozsypujesz go na ulicy lub na kostce brukowej, nie musisz się martwić, że zmieni on skład chemiczny gleby w sposób, który mógłby zaszkodzić Twoim roślinom. Warto wspomnieć również o tym, że chlorek magnezu nie uszkadza karoserii samochodów i nie powoduje korozji, co zdarza się w przypadku stosowania soli drogowej, a ponadto jest nawet 10-krotnie wydajniejszy niż popularne sole do sypania na drogi.

Ważną zaletą chlorku magnezu jest jego skuteczność w niskich temperaturach. Sól drogowa przestaje działać już w temperaturze poniżej -10°C, a chlorek magnezu działa nawet przy siarczystych mrozach. Jego skuteczność jest również zdecydowanie dłuższa niż soli, dzięki czemu możesz posypywać lub polewać zagrożone oblodzeniem powierzchnie dużo rzadziej niż solą drogową.

Sześciowodny chlorek magnezu - praktyczny, bezpieczny i wydajny

Chlorek magnezu jest bezpieczny dla kostki brukowej, choć impregnaty do kamienia i kostki brukowej i tak Ci się przydadzą. Dobrze przylega do powierzchni, dzięki czemu możesz go używać nawet na pochyłych płaszczyznach. Co więcej, nie zatyka studzienek kanalizacyjnych i nie pozostawia nieestetycznych śladów na butach, kostce brukowej i na chodniku. Możesz go używać bez przeszkód, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich bliskich i zwierząt, a także o kondycję środowiska naturalnego.

Chlorek magnezu – poznaj wszystkie jego zalety

Chlorek magnezu to produkt, który w naszych ogrodach odnajduje zastosowanie przede wszystkim jako skuteczny środek do odśnieżania. Preparat cechuje się niezwykłą wydajnością i skutecznością. Chlorek magnezu to tak naprawdę produkt spożywczy, który odnalazł dużo szersze zastosowanie. Właśnie dlatego jest on w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt i oczywiście wszelkich chodników – w tym wrażliwej kostki brukowej. Dzięki niemu odśnieżanie jest efektowne i łatwe jak nigdy. Chlorek magnezu eliminuje nie tylko śnieg, ale także lód oraz błoto pośniegowe, nie tworząc przy tym nieestetycznych nalotów.

W ofercie sklepu Rolmarket.pl znajdziesz opakowania chlorku magnezu o różnych pojemnościach – od 10 kilogramów do nawet 5000. Możesz zatem znaleźć u nas środki do walki z lodem na skrawku chodnika koło domu, jak i dużym parkingu przy supermarkecie. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz idealny model dla siebie – bez względu na to, czy planujesz odśnieżyć ogród czy całe osiedle. Szczegółowe informacje na temat każdego z produktów znajdziesz w jego opisie. Życzymy udanych zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "pozostałe produkty" :

      pixel