Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sanki

( ilość produktów: 12 )

Zima to czas wspaniałych zabaw na śniegu. Kiedy piały puch pokryje górki grubą, białą warstwą, wszystkie dzieci z przyjemnością wybierają się na najbliższe wzniesienie, aby pozjeżdżać na sankach. Twoja pociecha jeszcze nie ma swoich własnych sanek? Tegoroczna zima to świetna okazja, aby to zmienić! Wybierz najlepszy model i wraz ze swoim dzieckiem udaj się na zimowy spacer na sanki.

Plastikowe sanki dla dzieci – dlaczego warto?

Sanki wykonane z plastiku cały czas zyskują na popularności. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na ich niewielką wagę. Lekkie, plastikowe sanki są wspaniałą zabawką, którą uniesie nawet najmniejsze dziecko. Nie mniej ważne jest to, że ewentualny upadek i zderzenie z plastikowymi sankami są mniej niebezpieczne niż wypadek na sankach z metalowymi płozami. Co więcej, dzięki nowoczesnej technologii produkcji plastikowe sanki są wytrzymałe i nie pękają na mrozie, dzięki czemu będą służyć Twojemu dziecku przez bardzo długi czas.

Siodełko do sanek dla najmłodszych dzieci

Jazda na sankach to zabawa, w której chcą uczestniczyć nawet najmniejsze dzieci. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu zjazdy z górek i pagórków to prawdziwa przyjemność! Jeżeli chcesz spędzić czas ze swoim dzieckiem, zapewniając mu świetną, a jednocześnie bezpieczną zabawę, wybierz odpowiednie oparcie do sanek. Siedzisko takie jak Tatra Bullet Seat zabezpiecza dziecko przed upadkiem zarówno dzięki oparciu, jak i specjalnym, miękkim pasom bezpieczeństwa. Tego rodzaju siedziska do sanek są łatwe w montażu, lekkie i bardzo wytrzymałe.

Sanki z kierownicą i jeszcze więcej zabawy!

Modele sanek, które są wyposażone w kierownicę oraz skrętną płozę, dają więcej możliwości i pozwalają na znacznie lepszą zabawę. Dzięki temu mechanizmowi dziecko może kierować sankami i zmieniać tor jazdy, a przez to bawić się w zjazdy slalomowe oraz zręcznościowe. Tego rodzaju modele są wytwarzane z wytrzymałego, odpornego na nacisk plastiku, dzięki czemu sprawdzą się jako zabawka dla dzieci o wadze nieprzekraczającej 50 kilogramów. Doskonałym przykładem tego rodzaju sanek jest model Zigi-Zet w kształcie samochodu, dzięki czemu jazda na sankach jest jeszcze większą frajdą!

 

 

Popularne podkategorie kategorii "pozostałe produkty" :

    pixel