Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kotwy mocujące

( ilość produktów: 30 )

Chcesz mieć piękny ogród, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Ciągle walczysz z chwastami, które rosną lepiej niż rośliny ozdobne? Szukasz sposobu na to, by agrowłóknina pozostawała na miejscu? Sięgnij po kotwy mocujące, które są rozwiązaniem Twoich problemów. 

Kotwy mocujące – idealne do montażu agrowłókniny

 Jednym ze sposobów na zapanowanie nad niechcianymi roślinami, a w szczególności nad chwastami, jest montażagrowłókniny. Dzięki niej nie musisz się martwić, że chwasty rosną pomiędzy kwiatami, krzewami czy pod iglakami. Nie musisz również nieustannie plewić i tracić czasu na te niewdzięczne prace ogrodowe. Aby to jednak działało, to powinieneś skorzystać z kotw mocujących, dzięki którym agrowłóknina będzie utrzymywana na właściwym miejscu. Kotwy mocujące to najlepsze rozwiązanie, żeby agrowłóknina nie zmieniała położenia. Bez użycia kotew agrowłóknina może łatwo zmieniać położenie, nawet przy najmniejszych podmuchach wiatru. Z tego powodu po wichurach może leżeć zupełnie inaczej niż zaplanowałeś i odsłoni miejsca, które z założenia miała chronić. Kotwy pozwalają uniknąć tego problemu, gdyż utrzymują agrowłókninę na miejscu i nie pozwalają jej fruwać, gdy wieje wiatr. 

Kotwy mocujące – różne rodzaje i rozmiary

 Proponujemy kotwy mocujące w wielu różnych wersjach. Mamy krótkie kotwy mocujące do montażu w twardym podłożu, cienkie kotwy umożliwiające montaż w naprawdę trudnych warunkach i długie kotwy najlepsze do montażu w piasku czy innym sypkim gruncie. Kotwy mocujące powinieneś dobierać również w zależności od rodzaju agrowłókniny, którą chcesz zamocować. Agrotkaniny o gęstym splocie możesz mocować dowolnymi kotwami, ale już przy mocowaniu agrotkanin o rzadkim splocie, lepiej sięgnąć po kotwy z większym łebkiem. Możesz nawet wzmocnić ich montaż poprzez użycie kotew z podkładkami, co da Ci większą pewność, że montaż będzie trwały. Wybierając kotwy mocujące możesz wybrać również materiał, z którego zostały wykonane. Największy jest wybór wśród kotew plastikowych, ale możesz również sięgnąć po kotwy metalowe, które są równie skuteczne jak te z plastiku. 

Wybierz kotwy mocujące i zapomnij o problemach z chwastami

  Zadbaj o ład i porządek w Twoim ogrodzie. Wybierz odpowiednie agrotkaniny, a następnie dobierz do nich właściwe kotwy mocujące. Zamocuj je w Twoim ogrodzie i patrz z radością, że problem z chwastami właśnie został rozwiązany. Nie czekaj aż chwasty znów zyskają nad Tobą przewagę, ale sięgnij po kotwy mocujące już dziś!

 

 

 

Popularne podkategorie kategorii "pozostałe produkty" :

    pixel