Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Pochodnie ogrodowe

( ilość produktów: 7 )

Pochodnie ogrodowe – ciekawe rozwiązanie na odmianę Twojego ogrodu

Pochodnie ogrodowe to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają nietuzinkowego pomysłu na to, jak ozdobić swój ukochany ogród. Poza funkcją dekoracyjną doskonale sprawdzają się jako dodatkowe oświetlenie w ogrodzie, które w wiosenne i letnie wieczory stwarza niepowtarzalny klimat. Można z powodzeniem wykorzystać je w ogrodzie lub na tarasie. Szukasz ciekawych rozwiązań do ogrodu? Chcesz odmienić wygląd swojego tarasu? Zobacz pochodnie ogrodowe dostępne na rolmarket.pl!

Pochodnia ogrodowa – zobacz, jak ją wykorzystać w przestrzeni ogrodowej

Każdy ogród jest inny, istnieją jednak uniwersalne rozwiązania, dzięki którym możesz w każdej chwili w prosty sposób ozdobić tę wyjątkową przestrzeń. Jednym z nich będzie bez wątpienia pochodnia ogrodowa. Nie wymaga ona skomplikowanego montażu. Możesz ją bowiem po prostu wbić w ziemię i cieszyć się światłem, jaki daje naturalny ogień. Jeżeli zapragniesz przenieść ją w inne miejsce, nic nie stoi na przeszkodzie. Bez trudu możesz zmieniać jej położenie nawet każdego dnia.

Pochodnie do ogrodu – spędzaj miło czas w swoim ogrodzie

Przestrzeń ogrodowa to miejsce, które sprzyja odpoczynkowi. Pochodnie do ogrodu to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz wyznaczyć dane ścieżki w ogrodzie, oświetlić wybrane miejsca podczas organizowania ogniska lub podkreślić wejście do altany. Dzięki temu dobrze oświetlisz cały ogród bez konieczności używania trudniejszych w montażu lamp. Pochodnie do ogrodu to świetny pomysł, jeśli lubisz urozmaicać wystrój zielonej przestrzeni otaczającej Twój dom. Używając specjalnego paliwa do pochodni, możesz cieszyć się niesamowitym blaskiem, a substancje w nim zawarte zadbają o to, by Twojego wypoczynku lub spotkania ze znajomymi nie zakłócały żadne insekty.

Pochodnie ogrodowe w Rolmarket – wybierz trwałe ozdoby do ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz m.in. pochodnie ogrodowe bambusowe, które posiadają bawełniany knot, który doskonale przewodzi paliwo, dzięki czemu rozpalenie pochodni nie sprawia problemu. Takie rozwiązanie jest trwałe i zapewnia oświetlenie w Twoim ogrodzie przez kilka godzin. Po tym czasie możesz z powodzeniem napełnić ponownie pochodnie paliwem i dalej miło spędzać czas w otoczeniu zieleni. Lubisz relaksować się w ogrodzie? Organizujesz spotkania dla rodziny i przyjaciół podczas letnich wieczorów? Sprawdź pochodnie ogrodowe, które znajdziesz w Rolmarket i ciesz się sprawdzonymi produktami, dzięki którym stworzysz przyjemną atmosferę!

Popularne podkategorie kategorii "pozostałe produkty" :

    pixel