Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Oleje do lamp

( ilość produktów: 3 )

Oleje do lamp olejowych i pochodni

Światło płomienia nie ma sobie równych – falująca łuna światła o ciepłej barwie od zawsze inspirowała ludzkość i miała w sobie pewien mistycyzm. Dziś, w momencie, w którym zewsząd otaczają nas żarówki LED, świetlówki i inne źródła światła pobierające energię elektryczną coraz więcej osób wraca do swoich pierwotnych korzeni, by ponownie docenić piękno bijące z naturalnego płomienia. Długotrwałe płonięcie pochodni, lampionu czy lampy olejowej nie byłoby możliwe bez zastosowania wysokokalorycznego paliwa – dlatego właśnie w tej kategorii znajdziesz jakościowe oleje do lamp. To paliwa, które doskonale wnikają we włókna knotów, a gdy ich opary zostają podpalone, to stopniowo uwalniają naturalnie piękny blask płomienia.

Olej do lamp odstraszający komary

Kiedy najczęściej rozpalamy pochodnie? Oczywiście latem, kiedy to w trakcie długich, ciepłych wieczorów spędzamy dużo czasu na zewnątrz. Płonące pochodnie mogą nadać unikalnego klimatu każdej imprezie i podkreślić wagę uroczystości. Niestety, ale często na takich ogrodowych wydarzeniach pojawiają się nieproszeni goście – komary. Jak pozbyć się komarów z ogrodu? O wiele skuteczniejszym od wszelkiego rodzaju sprayów jest olej do lamp odstraszający komary. To niesamowite, jak skuteczny jest ten produkt – komary dosłownie znikają z danego terenu, ponieważ opary oleju drażnią je do tego stopnia, że te uporczywe insekty po prostu rezygnują z pojawiania się na działce. Z drugiej natomiast strony, zapach tego oleju w żaden sposób nie jest uciążliwy dla człowieka. Można więc uznać, że stosowanie tego oleju będzie niewyczuwalne dla uczestników imprezy. Czy aby na pewno? Najprawdopodobniej odczują to w inny sposób – na imprezie po prostu zabraknie komarów!

Olej do lampy o zapachu kwiatów

Czy wiesz, że olej do lampy może w trakcie spalania wydzielać przyjemny, kwiatowy zapach? Sprawdź koniecznie olej do lampy o zapachu frezji – to bardzo wydajne paliwo do lampy, które możesz zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku!

Oleje do lampy do stosowania w pomieszczaniu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także oleje do lampy bezpieczne do stosowania wewnątrz pomieszczenia. Tego rodzaju produkty w trakcie spalania nie uwalniają szkodliwych substancji do otoczenia, dlatego stosowanie ich wewnątrz budynku nie zagraża bezpieczeństwu domowników. Należy jednak pamiętać, że przy używaniu jakichkolwiek lamp na olej należy zachować szczególną ostrożność. Knot lampy powinien wystawać na 3 do 5 centymetrów od podstawy – nigdy nie wolno go rozpalać bezpośrednio po kontakcie dłoni z olejem. W pierwszej kolejności należy solidnie umyć ręce, a potem ostrożnie odpalić knot. Pamiętajmy, że wszelkiego rodzaju oleje do lampy to produkty łatwopalne – należy je przechowywać w bezpiecznym, zacienionym miejscu i poza zasięgiem dzieci!

      pixel