Wózki magazynowe i transportowe

Ilość znalezionych towarów: 12

Wózki magazynowe, transportowe, ogrodowe przeznaczone są do wykonywania różnorodnych prac ogrodowych, przydomowych i domowych. Idealnie sprawdzają się podczas transportu zarówno lżejszych rzeczy jak liści, trawy, torfu, ziemi, zabawek, śmieci, resztek roślin, ale także tych, których ciężar jest już zdecydowanie większy jak drewna, kamieni, narzędzi.

Różne wózki, różne przeznaczenie

Każdy wózek: magazynowy, transportowy czy ogrodowy może znacznie ułatwić nam pracę w ogrodzie, garażu czy podczas dowożenia ciężkich i dużych gabarytowo przedmiotów. Warto jednak wiedzieć, że każdy z nich ma swoje przeznaczenie.

Wózki ogrodowe oraz taczki służą głównie do prac ogrodowych i przydomowych. Zdecydowanie przyspieszają czynności porządkowe w ogrodzie czy sadzie np. podczas oczyszczania trawnika po zimie, koszenia trawy, dostarczenia roślin do sadzenia czy przewożenia większych narzędzi niezbędnych do pracy. Najczęściej mają ciekawą estetycznie konstrukcję oraz kolor, dlatego też ładnie się prezentują podczas prac. Dodatkowo wykonane są z materiałów wysokiej jakości, co sprawia, że posłużą kilka sezonów. Są łatwe w czyszczeniu i wygodne w zastosowaniu.

Wózki magazynowe i transportowe służą do przewożenia ciężkich rzeczy, których samodzielne przeniesienie jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe. Doskonale zatem nadają się do przewiezienia worków, paczek, kartonów oraz transportu innych przedmiotów i towarów. Najczęściej stosowane są na magazynach, halach produkcyjnych, sklepach, ale także idealnie spełnią swoją funkcję do użytku domowego. W naszej ofercie sklepu znajdziecie Państwo wózki dwukołowe oraz platformowe. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zatem ich czas użytkowania jest bardzo długi. Są wygodne w użyciu i nie zajmują dużo miejsca, a jest to ważne, jeśli przechowujemy je np. w garażach lub innych małych pomieszczeniach.

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel