Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Tyczki metalowe

( ilość produktów: 12 )

Cóż jest efektowniejszą ozdobą ogrodu niż pięknie rozwijające się rośliny? To oczywiście pytanie retoryczne – wiadomo, że nic. Nie da się jednak zaprzeczyć, że tylko prawidłowo się rozwijające i zdrowo wyglądające rośliny zachwycają swoim wdziękiem. Aby tak się stało, należy o nie odpowiednio zadbać. Metalowe tyczki do podpierania roślin ułatwiają ich uprawę i stymulują prawidłowy wzrost, a ich szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zawsze służą pomocą.

Jaką tyczkę do podpierania roślin wybrać?

Przy dokonywaniu zakupu powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość wykonania tyczki. Powinna ona być sztywna, twarda i trwała – tylko taki zestaw cech zapewni roślinom stabilną podporę i ochroni je przed upadkami i złamaniami. Tworzywo, z którego wykonana jest tyczka powinno być odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – nadmiernego promieniowania słonecznego, deszczu, wiatru i niskich temperatur. W naszej ofercie znajdziesz stalowe tyczki ogrodowe i tyczki powlekane PCV. Pamiętaj również, aby dobrać rozmiar pręta, który będzie dopasowany do wysokości Twoich roślin. Tyczki występują w kolorach, dzięki którym z łatwością dopasujesz je do aranżacji swojego ogrodu. Najczęściej są to odcienie zieleni, które idealnie komponują się z roślinnością. Pręt należy wbić w ziemię i przywiązać do niego łodygę. Montaż tyczki z całą pewnością ułatwi wytrzymały drut, który umożliwi dopięcie do niej rośliny. Oczywiście druty ogrodnicze również możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Jak pielęgnować rośliny w ogrodzie?

Tworzenie roślinom podpory za pomocą metalowych tyczek to zdecydowanie nie wszystko – do prawidłowego rozwoju potrzebują one znacznie większego nakładu pracy. Dla miłośników ogrodnictwa czy rolnictwa jest to jednak z całą pewnością powód do radości! Po pierwsze, jak doskonale zdajesz sobie sprawę, rośliny wymagają regularnego podlewania. Nie możesz również zapominać o ich nawożeniu oraz stosowaniu środków ochronnych, które zabezpieczą je przed atakami szkodników. Nawozy powinieneś dobierać w zgodzie z potrzebami Twoich roślin. Ważną pracą pielęgnacyjną jest także podcinanie drzew i krzewów, które spowoduje ich bujny wzrost i nada im estetyczny kształt. Najlepiej robić to za pomocą specjalnych sekatorów do podcinania gałęzi. Wszystkie narzędzia i produkty, które przydadzą Ci się w codziennej uprawie roślin znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prawidłowej pielęgnacji roślin, możesz śmiało poprosić o radę naszych ekspertów – serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Popularne podkategorie kategorii "produkty dla roślin" :
    pixel