Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Sznurki, liny, druty i taśmy ogrodnicze do podwiązywania roślin

( ilość produktów: 25 )

Każda osoba prowadząca ogród czy gospodarstwo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma ono prawa bytu bez kilku podstawowych elementów wyposażenia. Jednym z takich przedmiotów są właśnie sznurki ogrodnicze, które posiadają wiele różnych zastosowań i przydają się w różnorakich pracach ogrodowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sznurków ogrodniczych, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – chętnie pomożemy dokonać właściwego wyboru!

Sznurek do prasy ogrodniczy – jaki wybrać?

Mogłoby się wydawać, że wybór sznurków do prasy jest dziecinnie prosty. Okazuje się, że niekoniecznie – warto wybrać taki model, który spełni nasze wszystkie oczekiwania i będzie służył przez kilka sezonów. Aby tak się stało, trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników. Po pierwsze produkt powinien cechować się wysoką wytrzymałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, dlatego upewnij się, że kupowany przez Ciebie produkt jest wykonany z trwałych materiałów. Właśnie takie sznurki do prasy znajdziesz w naszym sklepie! Materiał powinien być także przyjazny dla dłoni osoby korzystającej ze sznurka. Powinien on być także nieszkodliwy dla środowiska, dobrze, jeśli jest dla niego obojętny lub biodegradowalny. Warto także upewnić się, że lina nie będzie się rozrywać. Zwróć również uwagę na wygodne użytkowanie – najlepiej, jeśli sznurek do prasy rozwija się kłębka, co zapobiega jego plątaniu się. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas sznurków znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

Zastosowanie sznurków polipropylenowych i innych

Sznurki rolnicze znajdują zastosowanie w wiązaniu pras i snopów, nawet tych wielogabarytowych. Świetnie sprawdzą się także w podwiązywaniu roślin i wiązaniu przeróżnych przedmiotów – chociażby worków polipropylenowych. Zastosowanie sznurków wykracza jednak poza użytkowanie do celów czysto rolniczych czy ogrodniczych. Sznurki jutowe przydają się także w domu, warsztacie, a nawet biurze do porządkowania dokumentów. Sznurki okażą się niezbędne także podczas przeprowadzek – z łatwością zwiążesz nimi różne przedmioty, dzięki czemu ich transport będzie bezpieczny. To niezbędny element wyposażenia każdego gospodarstwa – upewnij się więc, że zawsze masz go pod ręką! W ofercie sklepu Rolmarket.pl znajdziesz również liny ozdobne, które mają nie tylko zastosowanie praktyczne, ale także dekoracyjne. Mogą one oczywiście służyć do wiązania różnych przedmiotów, ale świetnie sprawdzą się także po prostu jako ozdoba – można z nich formować różne ciekawe kształty, które zachwycą estetyką i zwrócą uwagę na kreatywność gospodarza.

Sznurek do snopowiązałek

Mechanizacja rolnictwa sprawiła, że w okresie żniw zamiast żniwiarzy z kosami czy sierpami, na polach królują maszyny rolnicze. Mogą to być kombajny, a mogą to być również maszyny takiej jak snopowiązałka, która pomaga wiązać snopki. Jej niezbędnym wyposażeniem jest sznurek do snopowiązałek, dzięki któremu maszyna może bez przeszkód pracować. Dobry sznurek do snopowiązałek, który kupisz w naszym sklepie, jest mocny i odporny na promienie słoneczne, dzięki czemu snopki związane z jego pomocą można przenosić i przekładać w prosty sposób, unikając ryzyka przerwania sznurka. 

Sznurek do prasy

  W rolnictwie wykorzystuje się również prasy, które formują bele lub kostki z siana i słomy. Do ich wiązania również potrzebny jest sznurek do prasy, bez którego bale i kostki nie byłyby tak trwałe. W naszym sklepie znajdziesz sznurek do prasy trwały, odporny na słońce i nawozy stosowane w uprawie roślin. Dzięki niemu bale i kostki, nawet jeśli będą złożone w stogu na zewnątrz, przetrwają przez cały okres zimy.

 

 

Popularne podkategorie kategorii "produkty dla roślin" :
    pixel