Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Mugga na komary

( ilość produktów: 5 )

Mugga na komary – preparat przeciw owadom europejskim i tropikalnym

Mugga na komary to preparat, który ochroni Cię przed ukąszeniem komarów zarówno europejskich, jak i tropikalnych. Odstrasza również kleszcze, muchy, meszki, kuczmany, moskity oraz roztocza. Produkty tego typu polecane są przede wszystkim tym, którzy spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu czy planują wakacje w tropikalnych krajach. Kup odpowiedni produkt wsklepie rolmarket – wybierz środek w kulce, w sprayu czy balsam kojący po ukąszeniach insektów.

3 powody, dla których warto kupić muggę na komary

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w środek mugga na komary, poniżej znajdziesz trzy argumenty, dzięki którym szybciej podejmiesz decyzję.#1 Mugga na komary to preparat o wysokim stężeniu substancji aktywnej o nazwie DEET. Niektóre środki zawierają w sobie aż 50% DEET – dzięki niej sprawdza się nie tylko w Polsce, ale również w krajach tropikalnych, gdzie występują takie choroby jak malaria.#2 Środek skutecznie odstrasza nie tylko komary europejskie i tropikalne, ale także kleszcze, meszki, bąki, moskity, a nawet roztocza.#3 Jest jednym z niewielu preparatów o tak szerokim działaniu. 

Jak stosować preparat mugga na komary?

Jeśli wybrałeś preparat mugga w sprayu, spryskaj nim ubranie oraz nieosłoniętą skórę z bezpiecznej odległości (mniej więcej 20 centymetrów). Środek w kulce rozprowadź ostrożnie po ciele, omijając twarz. Jedna aplikacja produktu odstrasza insekty przez około 12 godzin w warunkach umiarkowanych (europejskich) oraz do 10 godzin w klimacie tropikalnym.

Czym jest DEET?

DEET, inaczej N,N-Dietylo-m-toluamid to związek chamiczny, który skutecznie odstrasza różnego rodzaju insekty. Substancja organiczna wytwarza nieprzyjemny zapach zarówno dla samic, jak i samców komarów, much, meszek czy kleszczy.

Duży wybór produktów marki Mugga znajdziesz w sklepie rolmarket.pl

Jeśli szukasz sprawdzonego specyfiku na komary oraz inne insekty, sprawdź ofertę sklepu internetowego rolmarket.pl. Znajdziesz w nim wiele różnego rodzaju produktów marki Mugga – substancje czynne zawarte w preparatach odstraszą zarówno owady europejskie, jak i tropikalne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu! Prosimy o kontakt w razie pytań – chętnie odpowiemy i rozwiejemy Twoje wątpliwości. Życzymy udanych zakupów.

Powiązane kategorie:

    pixel