Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze Viano

( ilość produktów: 7 )

Gryzonie, takie jak myszy i szczury oraz kuny i łasice to problem, z którym zmaga się niejeden z nas. Pogryzione kable w samochodzie, zniszczone ocieplenia poddasza to tylko kilka przykładów zniszczeń, jakich mogą one dokonać. Na szczęście są już metody na skuteczną walkę z gryzoniami, a z pomocą przychodzą nam odstraszacze Viano.

Odstraszacze Viano – ultradźwięki kontra szkodniki

Odstraszacze Viano to urządzenia, które do odstraszania gryzoni używają ultradźwięków. Są one emitowane na częstotliwościach trudnych do zniesienia przez te małe gryzonie, a dla człowieka praktycznie niesłyszalnych. Ich emisja w określonych odstępach czasu sprawia, że gryzonie wynoszą się z terenów, na którym słyszą te dźwięki, a my skutecznie możemy chronić się przed ich inwazją i zniszczeniami, które mogą spowodowa. W naszym sklepie odstraszacze Viano są dostępne w wielu różnych wersjach. Są odstraszacze kompatowe, idealne do montażu bezpośrednio w gniazdku. Świetnie sprawdzają się w piwnicach i garażach, gdzie zagrożenie ze strony gryzoni jest najbardziej prawdopodobne. Mamy również odstraszacze samochodowe, montowane pod maską samochodu. Pozwalają pozbyć się małych gryzoni i zabezpieczyć samochód przed pogryzieniem kabli czy przewodów hamulcowych. Dzięki ich skutecznemu działaniu spada nie tylko ryzyko kosztów związanych z naprawą zniszczeń, ale również ryzyko wypadku, który mogłyby spowodować niedziałające instalacje.

Ultradźwięki i światło – skuteczna metoda na gryzonie

Mamy również odstraszacze Viano, które łączą w sobie ochronę przed gryzoniami z użyciem ultradźwięków i światła stroboskopowego. Dzięki takiej podwójnej dawce nieprzyjemnych dla zwierzęcia sygnałów ich skuteczność rośnie, a my możemy pozbyć się problemów z uciążliwymi gryzoniami na długi czas. Przejrzyj ofertę ostraszaczy Viano, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Zastanów się, na jakiej ochronie zależy Ci najbardziej i wybierz ten najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. A może chcesz walczyć z gryzoniami nie tylko w domu i pomieszczeniach gospodarczych, ale i w samochodzie? Wtedy wybierz oba typy odstraszaczy Viano i ciesz się spokojem, że żadne szkody gryzoni już nie są w stanie Ci zaszkodzić.

    pixel