Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze dzików

( ilość produktów: 13 )

Mieszkańcy wsi, a coraz częściej również mieszkańcy terenów podmiejskich, skarzą się na szkody wyrządzane przez dziki. Ich populacja stale rośnie, nic więc dziwnego, że stają się realnym zagrożeniem dla upraw i ogrodów, na których chętnie buszują. Wizyta dzików to nie tylko problem ze zniszczonymi i zjedzonymi płodami rolnymi, ale również zbuchtowanym ogrodem, którego doprowadzenia do normalnego wyglądu wymaga sporo wysiłku i samozaparcia. Walka z dzikami jest trudna, ale z pomocą przychodzą odstraszacze dzików.

Odstraszanie dzików – tylko skuteczne metody

Do odstraszania dzików można wykorzystać wiele różnych metod. Jedną z nich jest stosowanie armatek hukowych, które pomagają płoszyć dziki i inne zwierzęta, które dostały się na nasz teren. Zdecydowanie skuteczniej działają jednak odstraszacze dzików w postaci płynnej lub granulowanej. Są to preparaty opierające swoje działanie na rozsiewaniu zapachu, który nie jest tolerowany przez dziki i przez inne dzikie zwierzęta. Ich zastosowanie pozwala stworzyć barierę ochronną na granicy terenu, na który nie chcemy wpuścić dzików i zmusić je do odejścia w inną stronę. Oferowane w naszym sklepie odstraszacze dzików są produktami, które nie robią krzywdy zwierzętom, są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Dzięki ich stosowaniu możemy jednak skutecznie ochronić ogrody i pola przed inwazją tych dzikich zwierząt, co pozwoli nam uniknąć usuwania kosztownych szkód związanych z wizytą niechcianych gości.

Kiedy stosować odstraszacze dzików?

Odstraszacze dzików mogą być stosowane o każdej porze roku, co jest bardzo istotne ze względu na to, że dziki żerują przez cały rok, również w zimie. Warto zatem chronić się przed nimi cały czas i nie dopuścić do tego, by zadomowiły się na naszym podwórku czy areale upraw. W naszym sklepie znajdziesz odstraszacze dzików w różnych pojemnościach, dzięki czemu znajdziesz preparat, który najlepiej się sprawdzi w Twoim przypadku. Przed zakupem sprawdź wydajność preparatu i kup taki, który dobrze ochroni cały obszar, na jakim Ci zależy.

    pixel