Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacz na gołębie

( ilość produktów: 27 )

Gołębie potrafią być naprawdę uciążliwe. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę każdy posiadacz balkonu. Robią bałagan, hałasują i przenoszą bakterie. Na szczęście wiemy, jak się ich pozbyć. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą odstraszaczy na gołębie, które pozwolą na dobre zapomnieć o problemie niechcianych gości na Twoim balkonie, tarasie czy w ogrodzie.  

Odstraszacz na gołębie – zalety i zastosowanie

Odstraszacz na gołębie niejedno ma imię. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów tych skutecznych produktów. Sporą popularnością cieszą się odstraszacze emitujące odgłosy drapieżnych ptaków, których, jak wiadomo, gołębie się boją. Urządzenia wykrywają ruch niechcianych gości i uruchamiają się tylko wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. Oczywiście istnieje także możliwość ustawienia sprzętu tak, by emitował dźwięki w określonych odstępach czasowych. W większości są to odstraszacze solarne, które korzystają wyłącznie z energii słonecznej. Godne uwagi są także inne odstraszacze – figurki drapieżnych ptaków. Sztuczne orły, jastrzębie czy sokoły skutecznie odstraszą gołębie. Szczegółowe informacje na temat każdego z odstraszaczy znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie udzielą wskazówek co do stosowania i właściwości każdego z produktów.

Odstraszacz na gołębie – kolce na parapecie i gzymsie

Problem z gołębiami mają nie tylko posiadacze balkonów, ale również zwyczajnych okien z parapetami oraz mieszkańcy kamienic w centrum miasta. Gzymsy i inne elementy dekoracyjne na elewacji przyciągają gołębie niczym magnes i powodują, że kamienica przestaje wyglądać atrakcyjnie. Rozwiązaniem tego problemu jest odstraszacz na gołębie w formie kolców. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych kolców, które różnią się sposobem usytuowania kolców. Większość z nich nadaje się nie tylko jako odstraszacz na gołębie, ale również na szpaki, wróble czy mewy, co z pewnością docenią mieszkańcy miejscowości nadmorskich. Montaż kolców na parapetach, gzymsach, klimatyzatorach i innych powierzchniach płaskich na elewacji pomoże skutecznie odstraszyć gołębie i zapobiec spustoszeniu, jakie sieją. Niektórzy umieszczają również kolce na balustradzie balkonu, ale to nie zawsze daje oczekiwane rezultaty. Często udaje się z ich pomocą odstraszyć gołębie, ale tylko tymczasowo, bo po pewnym czasie sprytne gołębie mogą nauczyć się je omijać. Na balkonach lepiej zatem sięgnąć po inne odstraszacze na gołębie

Jak odstraszyć gołębie bez odstraszaczy?

Poza odstraszaczami można zastosować jeszcze jedną metodę odstraszania gołębi, która da stuprocentową skuteczność na balkonie. Metodą tą są siatki na ptaki. Ich rozpięcie na balkonie sprawi, że gołębie po prostu nie będą w stanie się w głąb niego przedostać – i po problemie! Szeroki wybór takich siatek znajdziesz oczywiście w naszym sklepie. Życzymy powodzenia i udanych zakupów w naszym sklepie!

    pixel