Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze kotów

( ilość produktów: 2 )

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest miłośnikiem kotów. A nawet jeśli – wystarczy mu ten, który mieszka razem z nim w domu. Te, które są niechcianymi gośćmi w Twoim ogrodzie, trzeba jakoś odstraszać – oczywiście nie wyrządzając im przy tym najmniejszej krzywdy. Aby ułatwić Ci to zadanie, prezentujemy ofertę odstraszaczy na koty, dzięki którym rozwiążesz ten uciążliwy problem.

Odstraszacze kotów – zalety i zastosowanie

Koty najłatwiej odstraszyć za pomocą zapachów. Mają one w końcu bardzo wrażliwy węch, a drażniąca woń jest w stanie skutecznie je odpędzić. Preparaty, które znajdziesz w naszym sklepie, odznaczają się starannie skomponowanym składem, co jest gwarancją ich skuteczności. Dobór odpowiednich składników sprawia, że odstraszacze emitują zapachu nieznośne dla kotów, a całkowicie niewyczuwalne dla ludzi. Zapewniamy, że są one w pełni bezpieczne zarówno dla roślin, jak i samych czworonogów i innych żywych stworzeń. Szczegółowe informacje na temat każdego z odstraszaczy znajdziesz w ich opisach. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z ich wyborem czy stosowaniem zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą.

Jak odstraszyć koty z ogrodu?

Odstraszacze na koty niewątpliwie skuteczny sposób na przepędzenie tych niechcianych gości, jednak oczywiście nie jedyny. Jak wiadomo, w roli odstraszacza najlepiej spisują się zapachy. Wiedza, że nie znoszą one cytrusów, może okazać się niezwykle przydatna. Najlepszym wyborem pośród tych owoców będzie cytryna – to właśnie ona posiada najsilniejszy zapach, który odstraszy kota. Dobrym pomysłem będzie także zasadzenie w ogrodzie ruty zwyczajnej – zapewniamy, że czworonogi będą omijać miejsca, w których rośnie ta roślina, szerokim łukiem. Co ciekawe, podobnie zadziała pięknie pachnąca lawenda. Możesz ją posadzić zarówno w ogrodzie, jak i w doniczce w domu. Życzymy powodzenia i udanych zakupów w naszym sklepie!

      pixel