Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze lisów

( ilość produktów: 3 )

Lisy to jeden z gatunków ssaków drapieżnych, który jest utrapieniem w wielu gospodarstwach rolnych. Jest szczególnie niemile widziany w przypadku hodowli kur, bażantów czy innego drobnego drobiu oraz królików. Walka z nim jest dość trudna, bo lis jest bardzo zwinny, co pozwala mu przeskakiwać przez płoty o wysokości nawet 2 m, a pastuch elektryczny nie studzi jego zapału, gdyż lis ma grube futro. Warto zatem poznać inne metody walki z lisami, a do najbardziej skutecznych należą odstraszacze lisów.

Odstraszanie lisów – poznaj skuteczne metody

W naszym sklepie znajdziesz odstraszacze lisów różnego rodzaju. Mamy urządzenia, które swoje działanie opierają na emisji ultradźwięków. Dzięki temu możesz ochronić kurnik lub zagrodę, w której hodujesz ptactwo przed lisem, bo częstotliwość emitowana przez urządzenie jest trudna do wytrzymania dla niego i słysząc takie dźwięki lis ucieka. Mamy również odstraszacze lisów w granulatach i płynie, które swoje działanie opierają na emisji nieprzyjemnego dla lisów zapachu. Są to zapachy będące np. połączeniem zapachu dzikiego niedźwiedzia oraz roślin, które są nieakceptowane przez lisy. Rozlanie lub rozsypanie takiego odstraszacza wokół terenu, który chcesz chronić zniechęca lisa do wejścia na jego teren. Dzięki temu Twoje ptactwo i hodowla królików są bezpieczne i nie musisz się martwić, że liczebność stada spadnie z powodu nocnej wizyty lisa.

Odstraszacze lisów – bezpieczne dla zwierząt i środowiska

Wspomniane wyżej odstraszacze lisów są bezpieczne dla środowiska i dla zwierząt, więc wykorzystując je nie musisz się martwić, że robisz szkodnikom krzywdę. Odstraszacze zapachowe działają nie tylko na lisy, ale i inne dzikie zwierzęta, więc wykorzystując je maksymalizujesz bezpieczeństwo swojej hodowli. Przejrzyj ofertę odstrazsaczy lisów, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Zastanów się, która z metod będzie najlepsza w Twoim przypadku. Sprawdź wydajność każdego z dostępnych środków i dobierz ją odpowiednio w zależności od powierzchni hodowli, którą chcesz chronić. Złóż zamówienie i czekaj na szybką przesyłkę, a potem użyj odstrzaszacza i śpij spokojnie wiedząc, że lis nie zagrozi już Twoim zwierzakom.

    pixel