Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze na kuny

( ilość produktów: 17 )

Choć kuny mogą wydawać się nieszkodliwe, w rzeczywistości skutecznie mogą uprzykrzyć nam życie. Zakradają się do naszych domów i ogrodów, hałasują, przegryzają kable i zostawiają po sobie nieprzyjemne zapachy- zdecydowanie nie są proszonymi gośćmi. Jak w humanitarny sposób rozprawić się z tymi stworzeniami? Oczywiście za pomocą specjalistycznych odstraszczaczy na kuny – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą w naszym sklepie.

Odstraszacze na kuny – zalety i zastosowanie

Odstraszacze na kuny ze względu na swoją skuteczność cieszą się coraz większą popularnością. Zapewniamy, że modele, które znajdziesz w naszym sklepie nie wyrządzą zwierzętom najmniejszej krzywdy, ale spowodują, że szybko opuszczą one Twoją posesję. Odstraszacze dźwiękowe emitują dźwięki niesłyszalne dla ludzkiego ucha, ale za to nieznośne dla kun domowych. Są one przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków – w zależności od konkretnego modelu. W naszej ofercie znajdziesz także zapachowe odstraszacze na kuny. Jak łatwo się domyślić, wydzielają one drażniącą woń, która jest całkowicie niewyczuwalna dla ludzi czy zwierząt domowych, a dla kun – wręcz przeciwnie. Szczegółowe informacje na temat każdego z odstraszaczy znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości przy wyborze zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą!

Nie tylko odstraszacze, czyli jak pozbyć się kuny?

Odstraszacze to bardzo skuteczny, ale nie jedyny sposób na to, by pozbyć się kuny. Zapobiec ich wizytom na Twoim poddaszu czy w piwnicy równie dobrze może rozpięcie siatki na powierzchni okien i wszystkich innych otworów. Wybór siatek w naszym sklepie jest ogromny – z całą pewnością znajdziesz taką, która idealnie odnajdzie się w tej roli. Oczywiście upewnij się wcześniej, że kuna na pewno nie skryła się w jakimś kącie na Twojej posesji. Inny sposób to wykorzystanie pułapki żywołownej (żywołapki) – nie zrobi ona kunie krzywdy, ale uniemożliwi jej ona drogę ucieczki. Miej jednak na uwadze, że zwierzę samo nie wejdzie do klatki – musisz je zwabić np. za pomocą jakiegoś smakołyka. Życzymy powodzenia i udanych zakupów!

    pixel