Odstraszacz ptaków, szpaków, gołębi

Ilość znalezionych towarów: 24

Do naszych ogrodów lubią czasem zawędrować niechciani goście. Zdarza się, że są to ptaki, które nadgryzają owoce i robią nie lada bałagan. Na szczęście wiemy, jak skutecznie je przepędzić. Nieocenioną pomocą okażą się odstraszacze na ptaki, które są w pełni bezpieczne i nie wyrządzą im żadnej krzywdy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich szeroką ofertą w naszym sklepie.

Odstraszacz ptaków, szpaków, gołębi – zalety i zastosowanie

Odstraszacz ptaków, szpaków, gołębi niejedno ma imię. Do najpopularniejszych rodzajów tego typu produktów należą odstraszacze dźwiękowe. Ich sekret polega na tym, że emitują one dźwięki drapieżników, które skutecznie płoszą małe ptaki. Co ważne, uaktywniają się one dopiero wtedy, gdy zwierzę znajduje się w pobliżu – są one wyposażone w czujniki ruchu. Dużą efektywność wykazują także odstraszacze, które są figurkami drapieżnych ptaków. Ich widok sprawi, że ptaki na pewno nie przekroczą granicy Twojej posesji. Szczegółowe informacje na temat każdego odstraszacza znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wyboru lub stosowania danego produktu zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci służą pomocą.

Jak skutecznie wypłoszyć ptaki z ogrodu? Odstraszacze gołębi i nie tylko

Wypłoszenie ptaków z ogrodu nie jest zadaniem łatwym. Na szczęście mamy do dyspozycji wiele środków, by mu sprostać. Jednym z nich są właśnie odstraszacze na ptaki – sposobów jest jednak znacznie więcej. Równie efektywnym są siatki, które stworzą dla niechcianych gości barierę nie do pokonania. Możesz je rozłożyć na nadgryzanych przez ptaki roślinach lub rozpiąć na balkonie – w zależności od Twojego problemu. Pamiętaj tylko, aby wybrać model z niewielkimi oczkami. Z ptakami pojawiającymi się na balkonie pomogą uporać się także kolce, które rozkłada się na balustradzie. Dzięki nim stracą one wygodne miejsce do przesiadywania i z całą pewnością poszukają sobie innego. Życzymy powodzenia i udanych zakupów w naszym sklepie!

Laury i wyróżnienia dla Rolmarket.pl
pixel