Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze psów

( ilość produktów: 2 )

Choć psy to jedne z naszych ulubionych czworonogów, nie zawsze są mile widziane. Często skradają się do naszych ogrodów, co prowadzi może prowadzić do wielu problemów – zwłaszcza jeśli są to agresywne i nieoswojone osobniki. Na szczęście znamy skuteczne sposoby, aby je przepędzić. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą odstraszaczy na psy, które z całą pewnością w tym pomogą.

Odstraszacze na psy – poznaj ich ofertę w sklepie Rolmarket

Odstraszacze na psy dzielą się na dwie podstawowe grupy – zapachowe i ultradźwiękowe. Do tej pierwszej grupy należą najczęściej płynne preparaty chemiczne, które wydzielają woń drażniącą zmysł węchu czworonogów – a jak wiadomo jest on u nich bardzo wyczulony. Są one jednocześnie w pełni bezpieczne – nawet w najmniejszym stopniu nie zagrażają życiu psów. Z kolei odstraszacze ultradźwiękowe emitują nietolerowane przez czworonogi dźwięki. Są one oczywiście całkowicie niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Tego typu odstraszacze są wyposażone w czujnik ruchu, dzięki czemu uaktywniają się tylko wtedy, gdy naprawdę zachodzi taka potrzeba. Szczegółowe informacje na temat każdego odstraszacza znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z ich stosowaniem zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią doradzą.

Jak odstraszyć psy?

Odstraszacze na psy to bez wątpienia skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych gości – jednak oczywiście nie jedyny. Walkę z ich wizytami warto zacząć od podstaw – czyli od uszczelnienia ogrodzenia. Można to zrobić np. za pomocą siatek cieniujących, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Dobrym pomysłem będzie także posadzenie wokół ogrodzenia roślin kolczastych, których czworonogi będą unikać. W razie naprawdę częstych i uciążliwych wizyt dzikich psów – radzimy zadzwonić do schroniska. Tam czworonogi znajdą troskliwą opiekę i w bezpiecznych warunkach. będą czekać na przyszłych właścicieli. Życzymy powodzenia i udanych zakupów!

    pixel