Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze szpaków

( ilość produktów: 18 )

Szpaki notorycznie niszczą Twoje uprawy? A może upodobały sobie Twój balkon jako miejsce spotkań? Jeden i drugi problem rozwiążą odstraszacze szpaków. Są one skuteczne i wydajne, a jednocześnie w pełni humanitarne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich szeroką ofertą – zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Odstraszacze szpaków – odkryj ich ofertę w sklepie Rolmarket

Odstraszacze szpaków to szeroka gama produktów, spośród których możesz wybrać ten, który wpasuje się w Twoje potrzeby. Najpopularniejszy rodzaj tego typu sprzętów to odstraszacze dźwiękowe. Najczęściej emitują one dźwięki drapieżników, co skutecznie płoszy mniejsze ptaki. Sporą popularnością cieszą się także osdstraszacze imitujące wizerunek drapieżników. Są to oczywiście tylko niegroźne figurki – jednak tak realistyczne, że szpaki z całą pewnością się ich przestraszą. Co ważne, wszystkie z oferowanych przez modeli odstraszaczy pochodzą od uznanych i sprawdzonych producentów. Jest to najlepsza gwarancja ich wysokiej jakości i skuteczności. Szczegółowe informacje na temat każdego odstraszacza znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z wyborem lub stosowaniem konkretnego produktu zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą!

Jak odstraszyć ptaki z ogrodu?

Walka z ptakami często jest nierówna. Właśnie dlatego warto próbować różnych sposobów, aby raz na zawsze się z nimi rozprawić. Oddstraszacze to zdecydowanie skuteczna metoda, jednak nie jedyna. Chcemy polecić Twojej uwadze także siatki na ptaki. Dzięki nim będziesz mógł zapomnieć o niszczonych przez szpaki owocach. A jeśli Twoim problemem są ptaki uporczywie pojawiające się na balkonie – siatki również spiszą się doskonale, tworząc dla nich barierę nie do pokonania. Drugie rozwiązanie to umieszczenie na balustradzie kolców, które uniemożliwią niechcianym gościem przesiadywanie na Twojej posesji. Nieco bardziej alternatywna metoda to inwestycja w… kota. Czworonóg skutecznie przegoni ptaki z Twojej działki i sprawi, że nawet nie pomyślą one o powrocie. Życzymy powodzenia i udanych zakupów!

    pixel