Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Odstraszacze ultradźwiękowe

( ilość produktów: 14 )

Gryzonie, ptaki, kuny, krety, insekty… Niechcianych gości, którzy bez pytania wkraczają do naszych ogrodów, jest naprawdę wiele. Tak samo dużo jest metod walki z ich uciążliwymi wizytami. Jedną z nich są odstraszacze ultradźwiękowe – skuteczne, humanitarne, a przy tym w pełni bezpieczne. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich szeroką ofertą w naszym sklepie. Bez względu na to, z jakim gatunkiem zwierzęcia przyszło Ci się mierzyć, znajdziesz coś dla siebie.

Odstraszacze ultradźwiękowe – odkryj ich zalety

Odstraszacze ultradźwiękowe, jak łatwo się domyślić, emitują dźwięki niesłyszalne dla ludzkiego ucha, a drażniące narząd słuchu szkodników niszczących Twój ogród. Większość modeli jest wyposażona w czujniki ruchu, dzięki czemu uruchamia się dopiero wtedy, gdy w pobliżu znajduje się nieproszone zwierzę. Oczywiście można także ręcznie ustawić częstotliwość emitowania ultradźwięków. Odstraszacze mogą być stosowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń – w zależności od modelu. Mogą działać na obszarze nawet 500 metrów kwadratowych. Co ważne, nie zakłócają one pracy innych sprzętów elektrycznych. Jeśli zależy Ci na środowisku, zachęcamy do inwestycji w odstrasacze solarne, które są zasilane wyłącznie energią słoneczną. Szczegółowe informacje na temat każdego z oferowanych przez nas odstraszaczy ultradźwiękowych znajdziesz w ich opisach. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących ich wyboru lub stosowania zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą!

Odstraszacze ultradźwiękowe i jakie jeszcze?

Oprócz odstraszaczy ultradźwiękowych w naszym sklepie znajdziesz też inne produkty, które równie skutecznie pomogą rozprawić się z atakami czy odwiedzinami szkodników. Są to przede wszystkim odstraszacze zapachowe. Ich starannie skomponowane składniki wydzielają woń, która skutecznie płoszy gryzonie i inne szkodniki. Na ptaki z kolei dobrze działają odstraszacze-figurki. Przedstawiają one najczęściej drapieżniki – orły, sokoły, jastrzębie, których widok sprawia, że gołębie czy szpaki rezygnują z odwiedzenia danego balkonu czy ogrodu. Życzymy udanych zakupów!

    pixel