Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Odstraszacze zwierząt

( ilość produktów: 27 )

Odstraszacze na zwierzęta – humanitarny sposób przeganiania szkodników

Myszy, nornice, gołębie czy dziki to zwierzęta, które mogą stać się prawdziwym utrapieniem ogrodników, działkowców i hodowców ryb. Potrafią zadeptać młode sadzonki, obgryzać korzenie i korę drzewek, a nawet wykradać Twoje zapasy. Jeżeli chcesz się ich pozbyć, nie robiąc im przy tym krzywdy, mamy dla Ciebie kilka urządzeń, które z pewnością Ci się przydadzą.

 

Ultradźwiękowy odstraszacz na zwierzęta – szybki i skuteczny

Jeżeli Twoim głównym problemem są gryzonie, które nadgryzają Twoje rośliny i wyjadają zapasy ze spiżarni, zaopatrz się w specjalistyczny, ultradźwiękowy odstraszacz na zwierzęta. Ten niewielki przyrząd emituje nieregularnie przerywany ultradźwięk o zmiennej częstotliwości, który dla małych zwierząt jest trudny do zniesienia. Dzięki temu zwierzęta takie jak myszy, szczury czy nornice nie osiedlają się w jego pobliżu, a jeśli już to zrobiły, szybko zmieniają swoje miejsce zamieszkania. Warto wiedzieć, że ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni skutecznie chroni przestrzeń o powierzchni aż 400 metrów kwadratowych!

 

Odstraszacz w płynie – prosta metoda na dziki i jelenie

Pod Twój dom pochodzą dziki i jelenie, które niszczą Twoje rośliny i sprawiają, że nie czujesz się bezpiecznie.? W odstraszeniu dużych i małych zwierząt tego typu pomoże Ci specjalny płyn odstraszający zwierzynę. To specjalna mieszanka na bazie naturalnych składników, która imituje zapach niedźwiedzia – niebezpiecznego drapieżnika, którego boi się mniejsza od niego zwierzyna leśna. Co więcej, ten specjalny odstraszacz na dziki w płynie ma bardzo gorzki smak, co skutecznie zapobiega podgryzaniu drzewek i innych roślin w Twoim ogrodzie.

 

Armatka hukowa na ptaki – idealne narzędzie do sadu i ogrodu

Gołębie, mewy, wrony i inne ptaki to prawdziwe utrapienie w Twoim ogrodzie? Armatka hukowa to coś, czego potrzebujesz. Tego rodzaju odstraszacze są zupełnie nieszkodliwe, a przy tym niezwykle skuteczne. Armatka działa dzięki podłączeniu z butlą wypełnioną gazem propan-butan. Jej budowa umożliwia regulacje zarówno głośności, jak i częstotliwości wystrzałów. To efektywne urządzenie przyda Ci się przede wszystkim w sadzie, w ogrodzie, ale także przy stawie rybnym.

Odstraszacze zwierząt – skuteczna bariera dla pupili

Posiadasz piękny ogród, któremu poświęcasz dużo czasu i troski? Twój pupil namiętnie kopie dziury lub niszczy grządki, niwecząc wszelkie Twoje wysiłki? Odstraszacze zwierząt są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! To prosta, humanitarna, a przede wszystkim skuteczna metoda na zabezpieczenie Twojego ogródka.

Odstraszacze zwierząt łączą komfort i łatwość stosowania z wysoką skutecznością. Możesz postawić na modele, wydające ultradźwięki nieprzyjemne dla zwierząt lub wybrać bardziej organiczną metodę – zapachowy granulat. W ten sposób ochronisz warzywa, kwiaty i rośliny ozdobne przed wizytami niechcianych gości. Stosowanie odstraszaczy zwierząt to łatwe i szybkie rozwiązanie, które nie wymaga wiele wysiłku – daje za to spektakularne efekty.

Odstraszacz zwierząt – Twoje wsparcie w walce z intruzami 

Kret, mimo że jest sympatycznym stworzeniem, może spowodować poważne szkody w Twoim ogrodzie. Podobnie sprawa ma się z ptakami, które nie tylko zjadają nasiona, ale też niszczą kwiaty i owoce. Tu z pomocą przychodzi odstraszacz zwierząt.

Instalując takie urządzenie, możesz skutecznie chronić swój ogród przed inwazją kretów i ptaków. Nasze produkty są łatwe w obsłudze i bezpieczne dla otoczenia, a przy tym bardzo skuteczne. Możesz wybierać spośród rozwiązań takich jak emitery ultradźwięków, figurki imitujące ptasich drapieżników czy odstraszacze w płynie lub granulacie. Każdy z tych produktów gwarantuje długotrwałą ochronę, pozwalając Ci cieszyć się pięknem Twojego ogrodu bez zmartwień.

Odstraszacze na zwierzęta – sprawdzone zabezpieczenie upraw

Każdy rolnik wie, jak ważne jest zabezpieczenie upraw przed dziką zwierzyną i ptakami. Utrzymanie z dala dzików, jeleni, zająców, szpaków, kosów czy wron to klucz do utrzymania dobrej jakości i wysokości plonu.

Odstraszacze na zwierzęta to sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie. Pozwala ono na utrzymanie wyższej wydajności plonów poprzez minimalizację strat spowodowanych przez dziką zwierzynę. Dzięki nim zyskujesz pewność, że Twoje uprawy będą bezpieczne. W warunkach polowych świetnie sprawdzają się takie rozwiązania jak granulat o odstraszającym zapachu czy dźwiękowe armatki hukowe. Oferujemy szeroką gamę odstraszaczy, które świetnie sprawdzą się w każdych warunkach – niezależnie od wielkości pola.

Odstraszacz zwierząt – ultradźwiękowy sposób na ochronę samochodu

Zwierzęta stanowią zagrożenie tylko dla ogrodu czy upraw – mogą być utrapieniem także dla Twojego pojazdu. Koty lubią korzystać z ciepła silnika, a kuny czy myszy często podgryzają kable i przewody, znajdujące się pod maską samochodu. Aby zapobiec tego typu sytuacjom i oszczędzić sobie kosztownych napraw, warto zamontować ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt.

Ten niewielki gadżet to rozwiązanie, które pozwoli na zachowanie pełnej sprawności Twojego samochodu. Proponowane przez nas odstraszacze zwierząt są łatwe do zamontowania, nie pobierają dużo prądu, a co najważniejsze – skutecznie odstraszają zwierzęta. Sprawdź nasz asortyment i wybierz odpowiednie dla siebie rozwiązania już teraz!

    pixel