Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Odstraszacze zwierząt

( ilość produktów: 27 )

Odstraszacze na zwierzęta – humanitarny sposób przeganiania szkodników

Myszy, nornice, gołębie czy dziki to zwierzęta, które mogą stać się prawdziwym utrapieniem ogrodników, działkowców i hodowców ryb. Potrafią zadeptać młode sadzonki, obgryzać korzenie i korę drzewek, a nawet wykradać Twoje zapasy. Jeżeli chcesz się ich pozbyć, nie robiąc im przy tym krzywdy, mamy dla Ciebie kilka urządzeń, które z pewnością Ci się przydadzą.

 

Ultradźwiękowy odstraszacz na zwierzęta – szybki i skuteczny

Jeżeli Twoim głównym problemem są gryzonie, które nadgryzają Twoje rośliny i wyjadają zapasy ze spiżarni, zaopatrz się w specjalistyczny, ultradźwiękowy odstraszacz na zwierzęta. Ten niewielki przyrząd emituje nieregularnie przerywany ultradźwięk o zmiennej częstotliwości, który dla małych zwierząt jest trudny do zniesienia. Dzięki temu zwierzęta takie jak myszy, szczury czy nornice nie osiedlają się w jego pobliżu, a jeśli już to zrobiły, szybko zmieniają swoje miejsce zamieszkania. Warto wiedzieć, że ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni skutecznie chroni przestrzeń o powierzchni aż 400 metrów kwadratowych!

 

Odstraszacz w płynie – prosta metoda na dziki i jelenie

Pod Twój dom pochodzą dziki i jelenie, które niszczą Twoje rośliny i sprawiają, że nie czujesz się bezpiecznie.? W odstraszeniu dużych i małych zwierząt tego typu pomoże Ci specjalny płyn odstraszający zwierzynę. To specjalna mieszanka na bazie naturalnych składników, która imituje zapach niedźwiedzia – niebezpiecznego drapieżnika, którego boi się mniejsza od niego zwierzyna leśna. Co więcej, ten specjalny odstraszacz na dziki w płynie ma bardzo gorzki smak, co skutecznie zapobiega podgryzaniu drzewek i innych roślin w Twoim ogrodzie.

 

Armatka hukowa na ptaki – idealne narzędzie do sadu i ogrodu

Gołębie, mewy, wrony i inne ptaki to prawdziwe utrapienie w Twoim ogrodzie? Armatka hukowa to coś, czego potrzebujesz. Tego rodzaju odstraszacze są zupełnie nieszkodliwe, a przy tym niezwykle skuteczne. Armatka działa dzięki podłączeniu z butlą wypełnioną gazem propan-butan. Jej budowa umożliwia regulacje zarówno głośności, jak i częstotliwości wystrzałów. To efektywne urządzenie przyda Ci się przede wszystkim w sadzie, w ogrodzie, ale także przy stawie rybnym.

Powiązane kategorie:

    pixel