Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Kolce przeciw ptakom

( ilość produktów: 3 )

Kolce odstraszające ptaki – zażegnaj latający problem!

Jeżeli gołębie i inne ptaki przesiadują na Twoim parapecie, próbują założyć na nim gniazdo lub po prostu bardzo go zanieczyszczają, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Kolce odstraszające to najlepsze zabezpieczenia przed ptakami. Zamontowane na parapecie lub balkonie skutecznie chronią Twój dom przed uskrzydlonymi zwierzętami, uniemożliwiając im lądowanie, jednocześnie nie wyrządzając im krzywdy. Chcesz pozbyć się gołębi raz na zawsze? Zobacz produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy i wygraj tę walkę!

 

Plastikowe kolce na ptaki – wytrzymałe i łatwe w montażu

W naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in. plastikowe listwy z kolcami – jeden z najtańszych sposobów na to, aby odstraszyć gołębie z parapetów i gzymsów. Ich wysokość utrudnia zwierzętom wygodne przesiadywanie na Twoim domu, dlatego szybko z tego rezygnują i przenoszą się gdzie indziej. Warto podkreślić, że ich montaż jest bardzo prosty (wystarczy odrobina kleju), a materiał, z którego zostały wykonane, jest odporny na negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych, w tym także promieni UV.

 

Metalowe kolce na ptaki – najgęstsze kolce dostępne na rynku

Jeżeli jednak potrzebujesz czegoś ekstra, postaw na najgęstsze, profesjonalne szpikulce na gołębie typu X. Produkt ten dostępny jest w formie segmentów, co ułatwi Ci dopasowanie jego długości do długości parapetu czy gzymsu. Tego typu druty na gołębie możesz z powodzeniem instalować na daszkach, klimatyzatorach, drewnianych belkach, a także pasach nadrynnowych. Kolce na ptaki wykonane są z metalu, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, a przy tym niezwykle skuteczne.

 

Potrzebujesz pomocy w wyborze kolców na ptaki? Skontaktuj się z nami!

Kolce na gołębie, które Ci oferujemy, to sprawdzona metoda na pozbycie się latających szkodników. Wierzymy, że szeroki wybór tego rodzaju akcesoriów pozwoli Ci dobrać najlepsze narzędzie, które zniechęci ptaki do lądowania na Twoim budynku. Jeżeli jednak masz dodatkowe pytania i potrzebujesz rady dotyczącej wyboru najlepszych kolców na ptaki, skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno pod numerem specjalnej infolinii, jak i na naszym czacie on-line.

Powiązane kategorie:

    pixel