Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Odstraszacze na myszy i inne gryzonie

( ilość produktów: 9 )

Myszy, szczury, kuny i inne gryzonie to zmora właścicieli domów i rolników. Dostają się na poddasza, do piwnicy czy na strychy, gdzie sieją ogromne spustoszenie, niszcząc ocieplenia lub zgromadzone tam zapasy. Ich niszczycielska moc dotyka również upraw różnego rodzaju, zarówno tych warzywno-owocowych, jak i kwiatowych, dlatego walczą z nimi również ogrodnicy i rolnicy. Na szczęście są już odstraszacze gryzoni, które pozwalają z nimi skutecznie walczyć. Zobacz, jak wiele z nich znajdziesz w naszym sklepie.

Odstraszacze gryzoni – skuteczny sposób na szczury, kuny i myszy

Jednymi z największych nieprzyjaciół naszych domów są szczury, myszy i innych zwierząt. Często próbujemy się ich pozbyć rozkładając trutki, ale niestety nie jest to rozwiązanie idealne, ponieważ pozbawia zwierzę życia. Szczególnie dokuczliwe jest też w pomieszczeniu w konsekwencji to, jak obecność myszy już nieżyjącej wydziela nieprzyjemny zapach. Na szczęście istnieje też inna metoda zwalczania inwazji gryzoni, która nie wymaga użycia szkodliwych substancji chemicznych, a pozwala skutecznie pozbyć się myszy szczurów i innych gryzoni. 

Odstraszacz gryzoni pozwala pozbyć się niechcianych gości i zapomnieć o szkodach, które one wyrządzają. Jest to całkowicie bezpieczne urządzenie, które wykorzystuje fale ultradźwiękowe. Wystarczy podłączyć odstraszacz myszy do prądu, a on dzięki wysokiemu zakresowi częstotliwości dźwięku sprawi, że myszy i inne gryzonie uciekną z Twojego domu. Należy pamiętać, że odstraszacz to urządzenie, dzięki któremu zwierzęta nie cierpią. 

W naszym sklepie znajdziesz ultradźwiękowe odstraszacze gryzoni wysokiej jakości. To urządzenie to tzw. pest repeller, które emituje ultradźwięki czyli dźwięki o wysokiej częstotliwości, drażniące dla szkodników, a są przy tym niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Ultradźwiękowy odstraszacz sprawia, że gryzonie słysząc te dźwięki wynoszą się poza zasięg ich słyszenia, co w sposób bezkrwawy pozwala usunąć gryzonie z obszaru, na którym nam zależy. Odstraszacze ultradźwiękowe nie czynią żadnej krzywdy również wypędzanym zwierzętom, dlatego ich stosowanie jest w pełni bezpieczne i spełnia wymagania wszystkich, którym na sercu leży troska o los wszystkich zwierząt, nawet najbardziej uciążliwych szkodników.

Dzięki możliwości automatycznej zmiany częstotliwości gryzonie nie przyzwyczajają się do wydawanego przez odstraszacz gryzoni, kun, szczurów i myszy dźwięków, co znacznie przedłuża skuteczność jego działania. Co ważne, są one bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych, gdyż wydawane przez nie ultradźwięki są słyszalne jedynie przez gryzonie. Ich wysoka skuteczność sprawia, że są one coraz chętniej wybierane przez wszystkich, którzy chcą bezkrwawo walczyć z plagą gryzoni i szkodników, które panoszą się w domu i otoczeniu.

Skuteczny odstraszacz gryzoni o różnym zasięgu

W naszym sklepie znajdziesz odstraszacz gryzoni większych i myszy o niewielkim zasięgu, montowane bezpośrednio do gniazdka, lub odstraszacze zasilane bateriami. Te pierwsze doskonale sprawdzają się w domu i w ogrodzie blisko niego, gdyż ich zasięg zwykle nie przekracza kilkunastu metrów. Ultradźwiękowy odstraszacz o większym zasięgu doskonale nadaje się z kolei na większe działki, gdy zasięg odstraszacza kompaktowego jest niewystarczający, a nie ma możliwości zastosowania odstraszacza zasilanego z sieci. W takich sytuacjach ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni na baterie jest najlepszym rozwiązaniem, bo pozwala w łatwy sposób pozbyć się myszy, szczurów i innych uciążliwych szkodników niszczących uprawy i zapasy żywności.

Dzięki całej serii odstraszaczy myszy, które mają różne rozmiary i zasięg działania można wybrać takie urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji. Warto rozważyć jego montaż w miejscach szczególnie narażonych na atak kun, łasic, myszy czy szczurów, czyli m.in. w piwnicy, garażu czy na strychu. Jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń wykorzystujących ultradźwięki jest odstraszacz ultrasonic duo pro (ultradźwiękowy odstraszacz ultrasonic duo). Dzięki niemu odstraszanie myszy będzie banalnie proste. 

Nie tylko odstraszacze myszy i ultradźwięki, czyli karmniki deratyzacyjne

Oprócz odstraszaczy gryzoni znajdziesz w naszym sklepie również karmniki deratyzacyjne czyli urządzenia, które służą do walki z myszami i szczurami. Ich specjalna konstrukcja sprawia, że można je bezpiecznie stosować nawet w miejscach, gdzie są inne zwierzęta czy małe dzieci. Dobrze sprawdzają się nie tylko na terenie otwartym, ale również wewnątrz pomieszczeń, np. w piwnicach, w garażach czy na parkingach podziemnych.

Nasz sklep Rolmarket.pl oferuje szeroki wybór produktów służących do walki ze szkodnikami i gryzoniami. Zobacz, jakie z nich są aktualnie dostępne w ofercie i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat ich skuteczności. Szeroki wybór pozwala znaleźć metody najskuteczniejsze w Twojej sytuacji i raz na zawsze usunąć gryzonie ze swojego domu. Od Ciebie zależy czy wybierzesz odstraszacz myszy, ultradźwiękowy odstraszacz kun czy inne urządzenie zwalczające kuny, łasice. Przejrzyj dokładnie naszą ofertę i wybierz produkty, które pomogą Ci zwalczyć niechcianych gości na powierzchni Twojego domu i ogrodu. 

Sprawdź też inne kategorie:

    pixel