Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Odstraszacze na zwierzynę

( ilość produktów: 10 )

Dzikie zwierzęta często odwiedzają nasze ogrody i pola uprawne. Niestety ich wizyty nie należą do najprzyjemniejszych – często niszczą starannie pielęgnowane uprawy i ogryzają młode drzewka. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na udaremnienie ich ataków. Jednym z nich jest stosowanie specjalistycznych środków chemicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt – z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego preparatu.

Odstraszacze na zwierzynę – jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie?

Dzikie zwierzęta to zmora wielu ogrodników. Profesjonalne odstraszacze pomogą zapomnieć o tym problemie. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • Płyny odstraszające dziki i inne zwierzęta wolno żyjące. Za ich pomocą sporządza się roztwór, który następnie należy rozpryskać w chronionych obszarach. Kombinacja substancji użytych do produkcji preparatu, skutecznie odstraszy potencjalnych intruzów.
  • Elektroniczne odstraszacze, które emitują dźwięki o częstotliwości niesłyszalnej dla ludzkiego ucha, a nietolerowanej przez zwierzęta.
  • Karbid odstraszający krety i nornice. Produkt w reakcji z wodą wydziela gaz, który skutecznie płoszy zwierzęta.
  • I wiele innych. Sprawdź sam!

Zaznaczamy, że wszystkie oferowane przez nas produkty pozwalają na odstraszenie zwierząt w sposób humanitarny. Żaden osobnik nie ucierpi na skutek ich działania, a jedynie postanowi poszukać sobie innego źródła pożywienia. Zapoznaj się także z ofertą środków odstraszających dzikie zwierzęta od uznanego producenta – Animal Stoper.

Sposoby na wypłoszenie dzikich zwierząt z ogrodu

Środki chemiczne to bez wątpienia skuteczny sposób na położenie kresu wizytom dzikich zwierząt, ale istnieją także inne, które warto stosować wraz z nimi. Absolutną podstawą jest rozmieszczenie wokół ogrodu wysokiego i szczelnego ogrodzenia, które uniemożliwi wtargnięcie nieproszonych gości na naszą działkę. Tradycyjne metody polegają na odstraszaniu intruzów głównie poprzez zapachy, których te nie tolerują. Dobrym sposobem będzie umieszczenie przy chronionym obszarze mydeł, które zwierzętom będą kojarzyć się z zapachem człowieka. Mniejsze gryzonie (jak krety czy nornice) wypłoszy zapach czosnku – wystarczy rozłożyć kilka ząbków w pobliżu ich nor i czekać na efekt. Najskuteczniejszym sposobem w walce ze wspomnianymi stworzeniami jest rozpięcie siatki na krety, która wyeliminuje ryzyko pojawienia się ich w naszym ogrodzie. Bez względu na to, którą metodę wybierzesz – życzymy powodzenia! Wiemy, że walka z dzikimi zwierzętami nie jest łatwa, dlatego służymy radą i pomocą – wspólnie wypędzimy je z Twojego ogrodu!

Powiązane kategorie:

    pixel