Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Odstraszacze psów i kotów

( ilość produktów: 6 )

Choć psy to jedne z naszych ulubionych czworonogów, nie zawsze są mile widziane. Często skradają się do naszych ogrodów, co prowadzi może prowadzić do wielu problemów – zwłaszcza jeśli są to agresywne i nieoswojone osobniki. Na szczęście znamy skuteczne sposoby, aby je przepędzić. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą odstraszaczy na psy, które z całą pewnością w tym pomogą.

Odstraszacze na psy – poznaj ich ofertę w sklepie Rolmarket

Odstraszacze na psy dzielą się na dwie podstawowe grupy – zapachowe i ultradźwiękowe. Do tej pierwszej grupy należą najczęściej płynne preparaty chemiczne, które wydzielają woń drażniącą zmysł węchu czworonogów – a jak wiadomo jest on u nich bardzo wyczulony. Są one jednocześnie w pełni bezpieczne – nawet w najmniejszym stopniu nie zagrażają życiu psów. Z kolei odstraszacze ultradźwiękowe emitują nietolerowane przez czworonogi dźwięki. Są one oczywiście całkowicie niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Tego typu odstraszacze są wyposażone w czujnik ruchu, dzięki czemu uaktywniają się tylko wtedy, gdy naprawdę zachodzi taka potrzeba. Szczegółowe informacje na temat każdego odstraszacza znajdziesz w jego opisie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z ich stosowaniem zachęcamy do kontaktu. Nasi eksperci z chęcią doradzą.

Jak odstraszyć psy?

Odstraszacze na psy to bez wątpienia skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych gości – jednak oczywiście nie jedyny. Walkę z ich wizytami warto zacząć od podstaw – czyli od uszczelnienia ogrodzenia. Można to zrobić np. za pomocą siatek cieniujących, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Dobrym pomysłem będzie także posadzenie wokół ogrodzenia roślin kolczastych, których czworonogi będą unikać. W razie naprawdę częstych i uciążliwych wizyt dzikich psów – radzimy zadzwonić do schroniska. Tam czworonogi znajdą troskliwą opiekę i w bezpiecznych warunkach. będą czekać na przyszłych właścicieli. Życzymy powodzenia i udanych zakupów!

Odstraszacze kotów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest miłośnikiem kotów. A nawet jeśli – wystarczy mu ten, który mieszka razem z nim w domu. Te, które są niechcianymi gośćmi w Twoim ogrodzie, trzeba jakoś odstraszać – oczywiście nie wyrządzając im przy tym najmniejszej krzywdy. Aby ułatwić Ci to zadanie, prezentujemy ofertę odstraszaczy na koty, dzięki którym rozwiążesz ten uciążliwy problem.

Odstraszacze kotów – zalety i zastosowanie

Koty najłatwiej odstraszyć za pomocą zapachów. Mają one w końcu bardzo wrażliwy węch, a drażniąca woń jest w stanie skutecznie je odpędzić. Preparaty, które znajdziesz w naszym sklepie, odznaczają się starannie skomponowanym składem, co jest gwarancją ich skuteczności. Dobór odpowiednich składników sprawia, że odstraszacze emitują zapachu nieznośne dla kotów, a całkowicie niewyczuwalne dla ludzi. Zapewniamy, że są one w pełni bezpieczne zarówno dla roślin, jak i samych czworonogów i innych żywych stworzeń. Szczegółowe informacje na temat każdego z odstraszaczy znajdziesz w ich opisach. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z ich wyborem czy stosowaniem zachęcamy do kontaktu – nasi eksperci z przyjemnością doradzą.

Jak odstraszyć koty z ogrodu?

Odstraszacze na koty niewątpliwie skuteczny sposób na przepędzenie tych niechcianych gości, jednak oczywiście nie jedyny. Jak wiadomo, w roli odstraszacza najlepiej spisują się zapachy. Wiedza, że nie znoszą one cytrusów, może okazać się niezwykle przydatna. Najlepszym wyborem pośród tych owoców będzie cytryna – to właśnie ona posiada najsilniejszy zapach, który odstraszy kota. Dobrym pomysłem będzie także zasadzenie w ogrodzie ruty zwyczajnej – zapewniamy, że czworonogi będą omijać miejsca, w których rośnie ta roślina, szerokim łukiem. Co ciekawe, podobnie zadziała pięknie pachnąca lawenda. Możesz ją posadzić zarówno w ogrodzie, jak i w doniczce w domu. Życzymy powodzenia i udanych zakupów w naszym sklepie!

Powiązane kategorie:

    pixel