Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Opryski na komary, środki na komary

( ilość produktów: 9 )

Komary, muchy, kleszcze i inne owady potrafią uprzykrzyć nawet najprzyjemniejszy pobyt na łonie natury. Twój ogród nie jest wyjątkiem – te niewielkie zwierzęta gryzą, przeciskają się przez szczeliny okienne i robią wiele szkód w Twoim domu i pomieszczeniach gospodarczych. Na szczęście możesz się ich pozbyć – pomogą Ci w tym specjalne repelenty czyli skuteczne środki na komary, meszki i inne. Jaki środek na komary wybrać? Dowiesz się wszystkiego w tej kategorii produktów. Już dziś poznaj najlepsze środki do walki z komarami i kleszczami dostępne w sklepie Rolmarket.pl, wybierz środek na komary dla siebie i nie daj się ugryźć!

Repelenty na komary? postaw na skuteczne odkomarzanie!

Komary, a właściwie samice komarów, rozmnażają się bardzo szybko i przy sprzyjających warunkach pogodowych w ciągu kilkunastu dni możemy mieć prawdziwą plagę tych insektów. Nie da się wówczas wyjść na zewnątrz, by nie narażać się na ukąszenia, które przede wszystkim w przypadku dzieci mogą być bardzo nieprzyjemne. Co więcej, w wielu przypadkach komary i inne owady mogą być po prostu niebezpieczne i przenosić różne choroby (np. żółta febra). Szczególnie groźne mogą być komary tropikalne i kleszcze powodujące m.in. zapalenie opon mózgowych i boreliozę. 

Na szczęście na rynku dostępne są skuteczne preparaty na komary i kleszcze oraz inne insekty, które pozwalają pozbyć się tych owadów i znów przyjemnie spędzać letnie wieczory na łonie natury. Wiele z tych środków na komary zawiera naturalne olejki eteryczne, które dla ludzi mają przyjemny zapach, ale są nieprzyjemne dla tych krwiożerczych insektów. Należą do nich olejek lawendowy, olejek goździkowy, olejek cytronelowy, olejek z kopru włoskiego czy olejek z wyciągiem z eukaliptusa cytrynowego lub trawy cytrynowej. 

Odpowiednia kompozycja tych składników skutecznie odstrasza komary, a przy tym stosowanie tych środków jest bezpieczne dla każdego, w tym również dla dzieci. Jeśli uznasz, że naturalne środki na komary to za mało, to możesz sięgnąć po skuteczne preparaty na szkodniki zawierające w składzie deet. Są to preparaty, z których należy korzystać z rozsądkiem, wcześniej przeczytawszy instrukcję zawartą na opakowaniu. Każdy spray odstraszający tego rodzaju może być bowiem toksyczny w nadmiernej ilości, więc mimo że skutecznie zwalcza komary i kleszcze, to należy stosować go z umiarem.

?Pożegnanie z komarem? - preparat na komary na bazie naturalnych składników

Jeden z najskuteczniejszych preparatów do odkomarzania, dostępnych w naszym sklepie internetowym, to płyn ?Pożegnanie z komarem? marki Zielony Dom. Jego formuła oparta jest o naturalne składniki, takie jak sok cytrynowy oraz sok czosnkowy. To produkt przeznaczony do pryskiwania trawników, drzew, krzewów oraz architektury ogrodowej, na których gnieżdżą się owady. Podczas bezdeszczowej pogody ten preparat na komary utrzymuje swoje właściwości nawet przez 4 tygodnie. 

Dużym podmiotem, jeśli chodzi o preparaty chroniące przed uciążliwymi owadami, jest producent Bros. Produkuje on różnego rodzaju produkty - spraye, plastry wtyczki do kontaktów, płyny i inne. Spray na komary to najprostszy i skuteczny sposób - wystarczy, że spryskasz nim ciało przed wyjściem z domu, i ochrona zapewniona. Aerozol możesz zawsze zabrać ze sobą i ponawiać aplikację w razie potrzeby. Jest odporny na wilgoć i pot, a do tego oferuje go praktycznie każdy sklep. Na ukąszenia już powstałe dobrze sprawdzi się kosmetyk żel. Wystarczy posmarować miejsce po ukąszeniu komarów, a dyskomfort i swędzenie zostanie szybko zmniejszone. 

Diablo Forte - wyjątkowo skuteczny preparat przeciwko kleszczom, komarom i innym owadom 

Potrzebny Ci preparat, który profesjonalnie, w skuteczny sposób poradzi sobie z insektami w Twoim ogrodzie? W takim razie wybierz preparat Diablo Forte, dostępny w zestawie z profesjonalnym utrwalaczem do oprysku. Diablo Forte odstrasza nie tylko komary, ale także muchy, meszki, osy, bąki, kleszcze i inne owady, których nie chcesz widzieć w swoim ogrodzie. Idealnie sprawdza się także w walce z kleszczami. Ten środek do odkomarzania dostępny jest w formie wodnej mikroemulsji, którą przed użyciem należy rozcieńczyć wodą lub rozpuszczalnikiem na bazie glikolu. Jego efekt biobójczy jest szybki i bardzo długotrwały.

Diablo Forte to środek na komary, meszki, kleszcze i inne owady, który zdecydowanie zalicza się do kategorii specjalne środki. Repelent w kilka chwil radzi sobie z komarami i jest bezpieczny dla ludzi (także dzieci) i zwierząt. 

Reset Strong ? mocny i niezawodny produkt biobójczy

Jeżeli chcesz stosować opryski na komary w swoim ogrodzie, w którym zalęgło się bardzo dużo różnorodnych owadów (np. komarów, meszek i kleszczy), mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję ? repelent na komary do ogrodu Reset Strong. To bardzo mocny preparat, przeznaczony do zwalczania wielu gatunków owadów ? much, much końskich, komarów tygrysich, karaczanów, rybików cukrowych, a nawet pluskw, karaluchów i kleszczy. Ten niezwykle skuteczny preparat możesz stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, pamiętając o szczególnym bezpieczeństwie dzieci, osób starszych, kobiet w ciąży oraz Twoich domowych pupili.

W naszym sklepie znajdziesz repelenty na komary, które pomogą Ci walczyć z owadami w Twojej najbliższej okolicy. Korzystając z nich szybko i skutecznie pozbędziesz się owadów (np. meszek i komarów) z domu i ogrodu, dzięki czemu będziesz mógł spędzać spokojne letnie wieczory na świeżym powietrzu. Każdy środek na komary z naszego sklepu pomaga skutecznie usuwać uciążliwe komary, kleszcze, meszki i inne insekty z Twojego otoczenia. Pryskając nimi ogród, taras czy balkon pozbywasz się niechcianych gości i nie musisz martwić się, że miły wieczór z przyjaciółmi skończy się swędzącymi bąblami. 

Repelenty na komary ? bezpieczne dla człowieka i zwierząt

Dostępne w naszym sklepie repelenty na komary możesz stosować na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie ich zgodnie z instrukcją na opakowaniu pozwala usunąć komary i inne uciążliwe owady, a jednocześnie nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt. Oczywiście podczas ich aplikacji należy zachować pewne środki ostrożności, ale po jej wykonaniu na terenie opryskanym mogą przebywać zarówno ludzie, jak i zwierzęta.

Pamiętaj, żeby przed wakacjami zaopatrzyć się w najlepszy środek na komary (np. spray na komary), bo to właśnie od niego zależy, czy przegrasz czy wygrasz w walce z komarami. Niezwykle ważne jest też zabezpieczenie przeciwko kleszczom. Przed użyciem zawsze zapoznaj się z instrukcją stosowania, bo dzięki temu unikniesz ukąszeń. Jeśli walczysz z innymi owadami, to sięgnij po inne produkty dostępne w naszym sklepie, takie jak preparaty na pluskwypreparaty na pchły i kleszcze lub preparaty na muchy.

Powiązane kategorie:

    pixel