Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Preparaty i środki na muchy

( ilość produktów: 1 )

Muchy (obok komarów) uznaje się za jeden z najbardziej dokuczliwych gatunków owadów. Występują one powszechnie niemal w każdym środowisku – w domu, na podwórku, w zabudowaniach gospodarczych czy w ogrodzie. Konieczność radzenia sobie z muchami, to jedna z najmniej przyjemnych konsekwencji mieszkania w pobliżu przyrody. Równie uciążliwe mogą być tylko mrówki (tu znajdziesz specjalne preparaty na mrówki, karaluchy, kleszcze czy komary (do zwalczania owadów tego rodzaju polecamy specjalne środki w postaci oprysków).

Muchy nie tylko są irytujące. Pamiętajmy, że te owady mogą przyczyniać się do przenoszenia wielu chorób. Ich obecność stawia pod znakiem zapytania możliwość zagwarantowania higieny przygotowywanych posiłków. Dlatego też należy uczynić wszystko, aby w miarę możności pozbyć się much z najbliższego środowiska. Ich zwalczanie jednak może nie być takie proste. Z pomocą w tym względzie przychodzą nam niewątpliwie różne środki na muchy - spraye, kleje czy pułapki. Najlepsze z nich zostaną zaprezentowane właśnie tutaj, w niniejszym artykule. Wszystkie je łączy stuprocentowa skuteczność działania.

Jak skutecznie pozbyć się much z domu? 

Szukasz sprawdzonego i skutecznego sposobu na pozbycie się much z domu? Doskonale wiemy jak zwalczanie tych owadów latających może być trudne, dlatego prezentujemy Ci różne możliwości. W zależności od okoliczności należy dobrać odpowiedni środek na muchy sprzyjający zlikwidowaniu owadów lub przynajmniej ograniczeniu ich ilości. 

Preparaty owadobójcze w aerozolu - skuteczny preparat na każdą kieszeń

Pojedyncze, latające swobodnie owady z powodzeniem można wytępić przy pomocy specjalnego sprayu w aerozolu, który skutecznie i szybko zabija muchy, które znajdą się w jego zasięgu. Taki środek owadobójczy jest też niezwykle prosty w użyciu i skuteczny. Spray możesz wykorzystać, opryskując same muchy, ale też miejsca gromadzenia się insektów. Preparat owadobójczy w sprayu to produkt, który sprawdzi się także na mole spożywcze. 

Lepy na muchy - sprawdzony sposób na owady latające

Do zwalczania owadów latających świetnie nadają się też lepy na muchy. To łatwa w stosowaniu i skuteczna pułapka na insekty. W takim wypadku nie trzeba aktywnie angażować się w łapanie much, wystarczy umieścić pułapkę lub lep w odpowiednim miejscu. Co istotne, takie pułapki znakomicie sprawdzają się do zwalczania much nie tylko we wnętrzu domu, ale także w pomieszczeniach gospodarczych i w ogrodach, gdzie najczęściej stosuje się tzw. sznurki lepowe. 

Lepy na muchy pomagają w skutecznym zwalczaniu  różnych owadów, nie tylko much. Nadadzą się na muszki owocówki, meszki czy komary. W celu zwiększenia ich efektywności pokrywa się je silnie przylegającym klejem oraz zaopatruje w szczególnie atrakcyjne dla owadów substancje zapachowe i smakowe. Owady, które nie potrafią im się oprzeć, wpadają w śmiertelną pułapkę, a Ty cieszysz się wreszcie przestrzenią wolną od much oraz innych owadów. W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju preparaty i lepy na muchy - na przykład te z niewysychającym klejem.  

Łapki na muchy - prosty sposób na muchy, muszki, osy i szerszenie

Jeśli nie masz dużego problemu z owadami i potrzebujesz doraźnego rozwiązania na muchy, komary, osy czy inne latające owady, wybierz łapkę z rączką na muchy. To prosty produkt, do użycia którego nie potrzeba specjalnej instrukcji. W ten sposób możesz łatwo i szybko pozbyć się pojedynczego owada. Nie sprawdzi się jednak w przypadku chmary owadów.

Muchy w gospodarstwie i na zewnątrz – jak się ich pozbyć?

Zupełnie innego owadobójczego działania potrzebują pomieszczenia gospodarcze, szczególnie te, w których przebywają zwierzęta. To właśnie tam muchy i inne owady przebywają w dużo większym natężeniu i konieczne jest ich odławianie. W wypadku większych pomieszczeń nie wystarczy zwykły spray i należy dobrać odpowiedni preparat na muchy. 

Oprysk - sprawdzony preparat owadobójczy na muchy

Istnieje wiele rodzajów takich preparatów. Środki na muchy do bardziej przemysłowego stosowania przybierają postać specjalnego oprysku, który nakłada się na ściany pędzlem albo za pomocą odpowiedniego opryskiwacza ciśnieniowego. Owady nie mają z nim szans. Taki skuteczny oprysk działa bardzo prosto – mucha, która przysiada na ścianie posmarowanej wspomnianym preparatem styka się z nim poprzez jego zlizywanie lub obmacywanie odnóżami. Połyka środek owadobójczy i ten sposób zostaje ona szybko i efektywnie zgładzona. 

Preparat na muchy zwykle sprzedaje się w formie koncentratów przeznaczonych do samodzielnego rozcieńczenia przez użytkownika. Efekt zastosowania odprysków na muchy staje się widoczny już po kilku dniach od nałożenia środka na ściany i elewacje budynków gospodarczych i pomieszczeń inwentarskich.

Podsumowanie

Już wiesz, jakie są sposoby na walkę z muchami. Oprysk, pułapka czy klej? Decyzja należy do Ciebie. Wszystkie metody są skuteczne. Jeśli natomiast Twoim problemem są inne szkodniki, sprawdź nasze pozostałe kategorie. W naszym sklepie oferujemy skuteczne preparaty na mrówki (produkty w postaci proszku), kleszcze, komary, karaluchy, prusaki i inne owady biegające (do pozbycia się prusaków proponujemy specjalne trutki w postaci pułapek). Posiadamy także preparaty na pluskwy czy rybiki. 

Powiązane kategorie:

      pixel