Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Pułapki na gryzonie, pułapki na karczowniki, pułapki na szkodniki

( ilość produktów: 67 )

Pułapki na gryzonie. Ochroń swój ogród przed szkodnikami!

Krety, myszy i szczury to prawdziwe utrapienie niemal każdego ogrodnika. Te ogrodowe szkodniki podgryzają liście i kwiaty, niszczą kłącza, a nawet korzenie Twoich roślin. Na szczęście istnieje kilka skutecznych sposobów na to, aby się przed nimi bronić. Jakich? Wszystko zależy od rodzaju szkodnika, jaki Cię trapi. Przydatna może być pułapka na krety, nornice i inne gryzonie. Nasz sklep to idealne miejsce do zakupu tego rodzaju narzędzi. 

Pułapka na krety – wypróbuj skuteczny chwytak na gryzonie

Jednym z najpopularniejszych szkodników ogrodowych jest kret. Ten niewielki, pokryty czarnym futrem zwierzak od wiosny do jesieni żeruje w płytko położonych, podziemnych korytarzach, tworząc na Twojej działce liczne kretowiska. Rozwiązaniem tego problemu może być pułapka na kreta. Dzięki nim pozbędziesz się szybko i skutecznie tych gryzoni. Pułapka na krety ma kształt rury, w którą wpadają gryzonie. Taka pułapka nadaje się do wielokrotnego stosowania. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne pułapki na kreta. Polecamy szczególnie metalowe pułapki na krety i nornice, która pozwala na chwytanie gryzoni w wykopanych przez nie tunelach.

 

Lepy na myszy i inne gryzonie – alternatywa dla chemicznych trutek

Twoim problemem są szczury, a może po prostu mysz? Szkodniki takie jak myszy czy szczury są uciążliwe, ponieważ gryzą Twoje rośliny i sprzęt ogrodniczy, tym samym powodując dużo szkód. Ich obecność można odczuć nawet w zimie, kiedy przenoszą się do domów w poszukiwaniu ciepłego miejsca. Jak pozbyć się szczurów i innych gryzoni? 

Jednym z najbardziej znanych sposobów na szczury są trutki. Zawarta w nich substancja szybko zabija gryzonia. Mają nie jednak kilka wad. Przede wszystkim są one toksyczne, więc są niebezpieczne dla zwierząt domowych. Alternatywą do nich są jednak inne sposoby zwalczania tych zwierząt - na przykład lepy. Wystarczy taki lep pozostawić na podłodze, a obok umieścić jakiś wabik. Przynęta skusi szczura do podejścia, czego konsekwencją będzie przyklejenie się szkodnika do taśmy. Innym sposobem jest pułapka na myszy, która działa podobnie jak lepy. Pułapka na myszy jest zazwyczaj wykonana z metalu lub plastiku.

W sklepie Rolmarket.pl oferujemy szereg pułapek na myszy czy szczury, w tym specjalny lep z wabikiem, dzięki któremu nie będziesz musiał stosować toksycznych trutek chemicznych, które zagrażają zdrowiu i życiu Twoich dzieci oraz zwierząt domowych.

 

Pułapki na nornice - złap szkodnika w jego norze

Prawdopodobnie najbardziej popularnym szkodnikiem ogrodowym są nornice, które żyją w licznych koloniach. Są nieco podobne do myszy, choć wiele osób twierdzi, że swoja budową przypominają także chomika. Ten niewielki szkodnik podkopuje rośliny i obgryza ich korzenie, tym samym skutecznie je niszcząc. Jeżeli chcesz zwalczyć nornice w swoim ogrodzie, wybierz tunelową pułapkę z sygnalizatorem z darmową łopatką w zestawie. Przydatna może być też pułapka na krety. To proste urządzenie jest niezwykle skuteczne, ponieważ gdy gryzoń się do niej dostanie, nie może już z niej wyjść.

 

Skuteczne pułapki na szkodniki – najlepiej w Rolmarket.pl!

Jak widzisz, istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się natrętnych szkodników ze swojego ogrodu. Jednym z najskuteczniejszych jest pułapka. Nasz sklep posiada szeroką ofertę tego typu produktów wykonanych z różnego typu materiałów, na przykład plastiku lub metalu, który jest wyjątkowo odporny. Nasze produkty z pewnością będą Ci służyły przez długi czas. Zapoznaj się z naszą ofertą i dopasuj pułapkę do swoich potrzeb, a jeżeli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą. Zapraszamy do zakupów. 

Powiązane kategorie (Pułapki na szkodniki):

Inne powiązane kategorie:

pixel