Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Pułapki na szkodniki

( ilość produktów: 108 )

Pułapki na gryzonie. Ochroń swój ogród przed szkodnikami!

Krety, szczury i myszy to prawdziwe utrapienie niemal każdego ogrodnika. Te ogrodowe szkodniki podgryzają liście i kwiaty, niszczą kłącza, a nawet korzenie Twoich roślin. Na szczęście istnieje kilka skutecznych sposobów na to, aby się przed nimi bronić. Jakich? Zobacz produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz idealne pułapki na szkodniki do Twojego ogrodu.

 

Pułapki na krety – wypróbuj skuteczny chwytak na gryzonie

Jednym z najpopularniejszych szkodników ogrodowych jest kret. Ten niewielki, pokryty czarnym futrem zwierzak od wiosny do jesieni żeruje w płytko położonych, podziemnych korytarzach, tworząc na Twojej działce liczne kretowiska. W naszym sklepie internetowym znajdziesz różnorodne pułapki na kreta. Polecamy szczególnie metalowe pułapki na krety i nornice, która pozwala na chwytanie gryzoni w wykopanych przez nie tunelach.

 

Lep na myszy i inne gryzonie – alternatywa dla chemicznych trutek

Szkodniki takie jak myszy czy szczury są uciążliwe, ponieważ gryzą Twoje rośliny i sprzęt ogrodniczy, tym samym powodując dużo szkód. Ich obecność można odczuć nawet w zimie, kiedy przenoszą się do domów w poszukiwaniu ciepłego miejsca. W sklepie Rolmarket.pl oferujemy szereg pułapek na myszy czy szczury, w tym specjalny lep z wabikiem, dzięki któremu nie będziesz musiał stosować toksycznych trutek chemicznych, które zagrażają zdrowiu i życiu Twoich dzieci oraz zwierząt domowych.

 

Pułapki na nornice - złap szkodnika w jego norze

Prawdopodobnie najbardziej popularnym szkodnikiem ogrodowym są nornice, które żyją w licznych koloniach. Są nieco podobne do myszy, choć wiele osób twierdzi, że swoja budową przypominają także chomika. Ten niewielki szkodnik podkopuje rośliny i obgryza ich korzenie, tym samym skutecznie je niszcząc. Jeżeli chcesz zwalczyć nornice w swoim ogrodzie, wybierz tunelową pułapkę z sygnalizatorem z darmową łopatką w zestawie. To proste urządzenie jest niezwykle skuteczne, ponieważ gdy gryzoń się do niej dostanie, nie może już z niej wyjść.

 

Skuteczne pułapki na szkodniki – najlepiej w Rolmarket.pl!

Jak widzisz, istnieje wiele sposobów, aby pozbyć się natrętnych szkodników ze swojego ogrodu. Zapoznaj się z naszą ofertą i dopasuj pułapkę do swoich potrzeb, a jeżeli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą.

pixel