Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 17.00, sob.: 8.00 - 16.00 )

Siatki

( ilość produktów: 340 )

Siatka to produkt o niezwykle szerokim zastosowaniu, który - w zależności od parametrów, wymiarów oraz potrzeb - sprawdza się zarówno w przydomowym ogrodzie czy na działce, jak i podczas profesjonalnych prac rolniczych, budowlanych i hodowlanych. W naszym sklepie znajdą Państwo rozmaite rodzaje siatek ogrodowych: osłonowo-cieniujące, przeciw kretom, na ptaki, na oczka wodne czy do owijania bel siana i słomy.

Siatka na ogrodzenie

Jednym z rodzajów siatek ogrodowychsiatki cieniujące osłonowe, które znakomicie nadają się do stosowania na ogrodzenia i płoty, zapewniając ochronę przed wiatrem, słońcem oraz... przed sąsiadami. Przy ich wyborze, kierujmy się m.in. stopniem zacienienia, ponieważ jest on zróżnicowany i przystosowany do różnych potrzeb. Siatki cieniująco-osłonowe stosuje się bowiem także w celu poprawy warunków uprawy roślin w ogrodnictwie, rolnictwie i sadownictwie. Wykorzystuje się je ponadto do osłony kortów tenisowych przed podmuchami wiatru.

Siatka ogrodowa sposobem na kreta

W naszym ogrodzie dobrze sprawdzą się również siatki na krety, które zabezpieczą teren przed pojawieniem się na nim nieproszonych gości. Produkuje się je zazwyczaj z mocnego tworzywa sztucznego i układa pod trawnikiem lub rabatami. Są one odporne na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych, a wielkość oczek dopasowana jest w taki sposób, aby stanowiły zaporę dla kretów, lecz równocześnie nie utrudniały wegetacji roślin.

Ochrona przed ptakami dzięki siatkom ogrodniczymi

Chcąc zabezpieczyć się przed szkodami w zbiorach owoców wywoływanymi przez ptaki, szczególnie szpaki, kwiczoły oraz wrony, warto zaopatrzyć się w specjalnie przystosowane do tego celu siatki na ptaki, które nakłada się na drzewa i krzewy. Powinny być one odporne na wilgoć, mróz czy promienie słoneczne.

Pozostałe siatki ogrodnicze

Kolejną grupę stanowią siatki na oczka wodne. Są one doskonałą ochroną przed liśćmi, gałęziami czy innymi zanieczyszczeniami mogącymi się przyczynić do rozwoju mikroorganizmów. Świetnie zabezpieczają również nasz zbiornik przed kotami, ptakami oraz małymi dziećmi i ich zabawkami. Do ich produkcji wykorzystuje się polietylen, polipropylen, poliester oraz poliamid. Różnić mogą się one także wielkością, grubością i kolorem.

W naszym sklepie dostępne są również siatki do owijania słomy. Tego typu produkty zapewniają pełne, zwarte, jednolite pokrycie beli oraz szybki proces belowania. Najlepiej sięgnąć po produkt uniwersalny, odpowiedni dla wszystkich rodzajów materiałów (tak siana, jak i kiszonki) oraz taki, który wykorzystać można przy każdych warunkach pogodowych. Warto także, aby siatka wyposażona była w dodatki antystatyczne oraz praktyczne boczne naciągacze.

Popularne podkategorie kategorii "siatki ogrodowe plastikowe":

 

pixel