Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki druciane

( ilość produktów: 13 )

W pracy na świeżym powietrzu często stykamy się z koniecznością wyznaczenia konkretnego terenu. Ułatwia to funkcjonowanie, stanowi pewnego rodzaju ochronę, a niekiedy również element ozdobny. Zagrodzenia najszybciej i najprościej dokonamy przy pomocy  specjalnej siatki. Warta polecenia jest zwłaszcza siatka druciana. Co przemawia na jej korzyść? Siatka druciana – niska cena i wiele zaletDecydując się na zakup tego materiału otrzymamy produkt wysokiej jakości w korzystnej cenie. Jego solidne wykonanie przekłada się na imponującą wytrzymałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jest łatwa i intuicyjna w montażu, nie sprawi więc problemu nawet osobom, które nie przywykły do tego typu prac. Niewątpliwym plusem jest duża dostępność i różnorodność oferty sprawiająca, że każdy klient wybierze siatkę, która będzie najlepiej dopasowana do jego potrzeb. 

Niezawodna ochrona dla zwierząt

Siatka druciana jest szczególnie popularna wśród hodowców zwierząt. Dzięki swojej zgrzewanej, ocynkowanej budowie i kwadratowym oczkom znakomicie nadaje się do budowy pomieszczeń inwentarskich dla gryzoni i królików oraz do tworzenia klatek zapobiegających ucieczkom zwierzaków. Z powodzeniem można wykorzystać ją do pokrycia wierzchniego oraz pokrycia boków wolier dla drobiu, ptaków łownych i ozdobnych.Produkt został wykonany z drutu ocynkowanego i ponownie ocynkowany już po zgrzaniu, co dodatkowo wzmacnia jego trwałość i niezawodność. Jego długość to 25 metrów, a wysokość to 1 metr. W zależności od preferencji, klienci mogą wybierać spośród siatek o różnej grubości drutu, między innymi: 1,4 mm, 1 mm, 0,8 mm czy 0,6 mm. Istotnym kryterium jest również wielkość oczek siatki. Ich wymiary kształtują się następująco: 25,4 mm, 19 mm, 12,7 mm, 6,4 mm. 

Duża dowolność wyboru – sitka druciana

Dobrym rozwiązaniem są również siatki PCV. Przy ich pomocy także zbudujemy woliery i klatki dla zwierząt, materiał będzie jednak dużo bardziej elastyczny. Dzięki temu lepiej sprawdzi się na niewymiarowych powierzchniach i w miejscach, które są trudno dostępne. Ich wysokość to 1 metr, długość to 25 metrów, a przyjemny zielony kolor przywodzi na myśl naturę. Wszystkie produkty dostępne w ofercie są sprzedawane w formie zwiniętych rolek zawierających szczegółowo określoną ilość siatki. Klient sam decyduje ile sztuk będzie mu potrzebnych, a zakupiony materiał można bez trudu dzielić na odpowiednio dopasowane części. Materiał nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dzięki czemu można łatwo go transportować i przechowywać.

    pixel