Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Siatki metalowe

( ilość produktów: 5 )

Siatka to popularny przedmiot, po który sięgamy podczas pracy zawodowej, a także gdy wykonujemy czynności w ogrodzie lub na działce. Jest prosta w użyciu, nie wymaga specjalnych umiejętności i dzięki niej jesteśmy w stanie w efektowny sposób dokonać wielu czynności związanych z zagrodzeniem terenu. Jakie możliwości jest w stanie nam zapewnić?  

Siatka metalowa – funkcjonalna i uniwersalna

Szczególnie warta uwagi jest siatka metalowa, którą cechuje solidność wykonania, duża wytrzymałość i odpowiednia izolacja wybranych powierzchni. Jej łatwy montaż nie sprawi trudu nawet laikom, a ogólna dostępność i niskie koszty dodatkowo przemawiają na jej korzyść. Szeroki asortyment sprawia, że każdy klient bez trudu znajdzie siatkę najlepiej dopasowaną do swoich wymagań. 

Doskonała ochrona zwierząt

Hodowcy zwierząt z pewnością będą zadowoleni z siatki zgrzewanej ocynkowanej z oczkiem kwadratowym. Została ona zaprojektowana z myślą o budowie wolier dla drobiu, ptaków łownych i ozdobnych. Z powodzeniem pokryje boki wolier i sprawdzi się w roli pokrycia wierzchniego. Przy jej pomocy można również zbudować klatki i pomieszczenia inwentarskie przeznaczone dla gryzoni oraz królików. Ta siatka metalowa powstała z drutu ocynkowanego i została dodatkowo ocynkowana już po zgrzaniu, co przekłada się na jej godną podziwu trwałość. Jej wysokość to 1 metr, a długość to 25 metrów. Decydując się na jej zakup mamy pewność, że odpowiednio ochroni hodowane zwierzęta. 

Osłona dla roślinności

Siatki znajdują zastosowanie również w rolnictwie. Jednym z takich produktów jest metalowa siatka rabatowa. Znakomicie sprawdzi się do ochrony grządek i rabatek różnej wielkości, równie skutecznie osłaniając krzewy i drzewa. Dzięki temu unikniemy uszkodzeń spowodowanych przez zwierzęta, lub przez ludzką nieuwagę. Produkt z powodzeniem można wykorzystać również do celów wyłącznie estetycznych i potraktować go jako element dekoracyjny. Siatka posiada zielony kolor, jest wysoka na 90 cm i długa na 10 metrów, a jej powierzchnię powleczono PCV. W zależności od preferencji, dostępna jest także w innych wymiarach. Klienci mogą sięgnąć po jej odpowiednik, który posiada wysokość 65 cm lub 40 cm. Wszystkie siatki sprzedawane są w postaci zwiniętych rolek, które zawierają konkretną ilość produktu. Decydując się na zakup siatki, warto również sięgnąć po metalową szpilkę do mocowania geokraty do podłoża. Znacznie ułatwi nam ona zamontowanie geosiatki na terenach o różnym rodzaju uformowania: płaskich i pochyłych. Szpilka jest trwała i uniwersalna, a wykonano ją z grubego drutu żebrowanego. Jego długość to 45 cm.

    pixel