Sklep wielokrotnie nagradzany przez OpineoSklep wielokrotnie nagradzany przez Opineo100 dni na zwrot100 dni na zwrotNa rynku od 1996 r.Na rynku od 1996 r.Bezpieczeństwo transakcjiBezpieczeństwo transakcji24 260 74 00  ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )24 260 74 00 ( pon. - pt: 8.00 - 18.30, sob.: 8.00 - 16.30 )

Moskitiery

( ilość produktów: 8 )

W letnie wieczory często ciszę i spokój w domu przerywa bzyczenie, które oznacza, że w pokoju jest komar lub jakiś inny nieprzyjazny insekt. Rozpoczyna się uciążliwe polowanie, które nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Na szczęście można już tego uniknąć instalując siatki przeciw owadom i komarom.

Siatki przeciw owadom – sposób na spokojny letni wieczór

Instalacja siatki przeciw owadom i komarom to konieczność, jeśli chcemy letnie wieczory spędzać przy otwartym oknie. Montaż siatki pozwoli nam zapewnić dopływ świeżego powietrza, a jednocześnie ochroni nas przed komarami i innymi uciążliwymi owadami. Dzięki zamontowanej w oknie siatce nie uda im się przedostać do środka, a my będziemy mogli bez przeszkód świecić wieczorem światło nie ryzykując nalotu komarów krwiopijców. Warto je zamontować w oknach, z których korzystamy najczęściej oraz w drzwiach balkonowych. Można również rozważyć ich montaż w drzwiach wejściowych, jeśli mieszkamy poza miastem i drzwi do domu często pozostają otwarte.

Siatki przeciw owadom na każdy wymiar

W naszym sklepie znajdziesz siatki przeciw owadom i komarom, w różnych rozmiarach i kolorach. Mamy siatki na okna, drzwi balkonowe i wejściowe. Ich montaż jest bardzo łatwy, gdyż są one montowane na rzepy. Bardzo łatwy jest również ich demontaż, więc można z nich zrezygnować w okresie zimowym, gdy rzadko kiedy mamy otwarte okna. Siatki montowane na drzwiach mają funkcję rozpinania i zapinania z użyciem magnesów, co pozwala zachować możliwość przechodzenia przez drzwi, a jednocześnie ochronić wnętrze domu przed nalotem nieprzyjemnych komarów, much i innych insektów. Siatki przeciw komarom, dzięki łatwości montażu i demontażu oraz specyfice materiału, z którego zostały wykonane, można od czasu do czasu wyprać. Dzięki temu moskitiera pozostaje czysta i spełnia wymagania pod względem estetyki. Przejrzyj ofertę naszego sklepu i zobacz jakie siatki przeciw owadom i komarom przygotowaliśmy dla Ciebie. Poszukaj wymiaru, który jest dopasowany do rozmiaru Twoich okien, a jeśli nie znajdziesz dokładnego wymiaru, to wybierz nieco większy, bo siatkę można dociąć na wymiar.

      pixel